Пропонуємо якісну освіту та високий попит на ринку праці регіону			Правильно обрана професія - запорука вашого майбутнього				ПТУ-2 - впевнений крок до професійного ростуБібліотечна сторінка

Бібліотека – це інформаційний, культурний, освітній осередок нашого закладу. Нашими користувачами є всі бажаючі учні, викладачі, співробітники училища. Щороку їхня кількість постійно зростає і станом на 2012 рік нараховує близько п’ятисот читачів.

У бібліотеці завжди можна знайти потрібну літературу чи необхідну інформацію. Саме забезпечення інформаційних, освітніх, науково – дослідних, культурних та інших потреб користувачів оперативно, доступно, інформативно та зручно є головним завданням бібліотеки.

У розпорядженні користувачів є читальна зала, оснащена комп`ютером, де користувачі мають змогу користуватися навчальною, науковою, довідковою, енциклопедичною літературою та працювати в мережі Інтернет.

Бібліотечний фонд формується активно і на сьогоднішній день уже сягає понад 25 тис. одиниць.

В сучасних умовах навчання збільшується навантаження на бібліотеку, значно зростає її роль в навчальному - виховному процесі. Бібліотека знаходиться в постійному та невпинному розвитку в напрямку створення необхідних умов для самостійної роботи учнів, вдосконалення бібліотечно–інформаційного забезпечення.

Створений електронний каталог.

Найближчим часом планується запровадження автоматизованої системи користування бібліотечними фондами (облік фондів, облік обслуговування читачів, ведеться робота по створенню електронної бази передового досвіду профтехосвіти).

Значну увагу бібліотека приділяє формуванню професійної компетентності учнів.

Першого вересня 2012 року гостинно відчинила свої двері бібліотека ПТУ№2. Учні та педагоги мають змогу ознайомитися з тематичними книжковими виставками та новинками преси.

До святкування дня міста Дніпропетровська в бібліотеці відкрита книжкова виставка "Краса рідного краю"

22 вересня - День партизанської слави. В бібліотеці працює книжкова виставка "Дорогами партизанської слави"

14 жовтня - День українського козацтва. В бібліотеці проведена літературна година та книжкова виставка "От де люди, наша слава, слава України"

25 жовтня - День визволення міста Дніпропетровська від німецько-фашистських загарбників. В бібліотеці відкрита книжкова виставка "Хто загинув за Дніпро - буде жити у віках ...", на якій експлнуються листи з фронту та художні твори присвячені цій даті.

В професійно-технічному училищі № 2 м. Дніпропетровська проведено декаду «Відкритою раною болить і досі в наших серцях…», присвячену вшануванню подвигу ліквідаторів-чорнобильців. В бібліотеці училища створено експозицію «Ціною життя», де представлено періодичні видання, в яких розповідається про участь пожежних Дніпропетровщини в ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.


В бібліотеці училища учні мають змогу оглянути тематичну виставку "Соборна мати-Україна, одна на всіх, як оберіг"


Міністерство освіти і науки України

Дніпропетровська обласна рада

Головне управління освіти і науки

Портал ПТО

ОНМЦ ПТО

Національна академія педагогічних наук України

Інститут професійно-технічної освіти НАПН України

ВАТ Інтерпайп НТЗ

Евраз (завод ім. Петровського)