Пропонуємо якісну освіту та високий попит на ринку праці регіону			Правильно обрана професія - запорука вашого майбутнього				ПТУ-2 - впевнений крок до професійного ростуТиждень фізики та екології на тему: «Закони фізики - це полотна, на яких людина творить свої шедеври»

Урочисте відкриття тижня розпочалося з нагороди переможців І туру олімпіад з фізики та екології:

– з фізики: Кравцова Дмитра ( група №6, І курс), Петросян Маргарити (група №1, ІІ курс);

– з екології: Петросян Маргарити (група №1, ІІ курс).

В розважальній вікторині прийняли участь учні І та ІІ курсів. За активну участь та вірні відповіді учні отримували солодощі.

Учениці групи №1: Колодка Альбіна, Волошина Сніжана, Ященко Віра, Кірсань Світлана, Ялоза Катерина зіграли веселу інсценівку на тему: «Для чого ми вивчаємо фізику?». Граючи ролі математики, мови, історії, географії та фізики, учні в ігровій формі розповіли присутнім про фізику, як науку повсякдення.

Відкриття тижня завершив мультфільм «Як впливає технічний прогрес на природу» про вплив екологічного стану середовища на якість продукції споживання. Проблемне питання «Захист та дбайливе ставлення до навколишнього середовища» не залишило байдужих.

Конкурс стіннівок «Фізика в моїй професії» та рефератів з екології тривали протягом тижня. Переможців визначило журі за критеріями не тільки оформлення, а й доступністю та відповідністю темі конкурсів. Результати були оголошені на закритті тижня 26.12.2017р. Переможці: «Фізика в професії зварника» (група №6 «Зварники»); «Фізика в професії контролера у виробництві чорних металів» (група №1 «Контролери у виробництві чорних металів») серед стіннівок та рефератів «Екологічний стан України» (Назаренко Ілля група №4 «Електрогазозварник») відзначені грамотами та солодощами.

Викладач фізики Сінкевич В.В. провела відкритий урок в групі №10 на тему «Сила тертя». Присутні педагоги відзначили вдале поєднання сучасних та традиційних форм роботи з учнями, навчальним матеріалом та наочністю. Експерименти, відеоролики, історичні довідки, роздатковий матеріал (різні види підшипників), робота біля дошки, опитування, міні-проект від учня «Тертя в природі» (Панчук Дмитро), супроводжувалися слайдовою презентацією. Висока успішність такої форми роботи на уроці була підтверджена на проміжних контролях (визначення видів тертя в приказках та прислів’ях). Навіть мультфільм «Фіксики» на прикінці уроку був на закріплення нового матеріалу.

Віртуальна подорож у світ сучасної техніки, проведена для учнів І та ІІ курсів, викликала не тільки зацікавленість, але й жваве обговорення можливості втілення наукових досягнень фізики в машинобудуванні та електроніці.

21.12.2017р. учениця ІІ курсу Петросян Маргарита (група №1) посіла І місце в Обласній олімпіаді з екології з науково-дослідницьким проектом «Екологічна оцінка застосування традиційних і альтернативних систем удобрення при вирощуванні картоплі».

Викладач екології Сінкевич В.В. виступила науковим керівником слухача Малої Академії Наук Петросян Маргарити. Сумісними зусиллями, протягом шести місяців, досліджували вплив різних поживних субстратів на вирощування картоплі. Лабораторні експерименти та польові дослідження, аналіз наукових джерел принесли перемогу в І етапі захисту науково-дослідницьких робіт серед слухачів МАН відділення екології.

______________________________________

Фотозвіт тижня фізики та екології
Виховна година
План заходів тижня з фізики та екології
Супровід уроку
Фізичні досліди в домашніх умовах
Конспект відкритого уроку
Відеоматеріали


Міністерство освіти і науки України

Дніпропетровська обласна рада

Головне управління освіти і науки

Портал ПТО

ОНМЦ ПТО

Національна академія педагогічних наук України

Інститут професійно-технічної освіти НАПН України

ВАТ Інтерпайп НТЗ

Евраз (завод ім. Петровського)