Пропонуємо якісну освіту та високий попит на ринку праці регіону			Правильно обрана професія - запорука вашого майбутнього				ПТУ-2 - впевнений крок до професійного ростуМаленька історія про мить добра

Зазвичай, кажуть, що не годиться хвалитись, тому просто розповідаємо про звичайні будні учнів нашого училища. В них є місце всьому: навчанню, дзвінким перервам, досягненням у спорті та професійній майстерності.

А ще є справи, які започатковано не нами, а до нас, є люди, які давно не просто почесні гості на свята, а частина нашого життя.

Багато років такою людиною є Черечеча Павло Іванович. Він – людина-легенда, бо в очах солдата, який форсував Дніпро, в очах чоловіка, якому більше 90 років вистачить добра і мудрості на всіх.

Чим же можна віддячити такій людині?

Виявилося все просто. Просто, як життя. Завітати з теплими словами та невеличкою допомогою (скопати город, бо земля повинна родити), пригостити гостинцем та приділити трохи уваги.

От і все. Все? Ні, звичайно. Це тільки один день, одна з добрих справ. Одна мить добра. Вона не перша й не остання, вона буденна, вона просто є.

_____________________________________________

Олександрівський бал

05.02.2017 р. учні ПТУ № 2 на чолі з практичним психологом училища відвідали щорічний молодіжний Олександрійський бал у м. Запоріжжя, організований на честь річниці заснування міста. Захід проходив за сприяння Запорізької Єпархії і мав доброчинний характер.

Бал пройшов у щирій і доброзичливій товариській атмосфері. З танців були урочистий полонез, вальси, польки, па де грас, брань. Танцювали під живу музику – грав Запорізький Муніципальний духовий оркестр. На гостей чекала цікава насичена бальна програма, ретрофотоательє і смачна домашня випічка від учнів воскресних шкіл м. Запоріжжя.

На свято учнів запросили учасники православної молодіжної організації Запорізької Єпархії. Практичний психолог ПТУ №2 Молчанова І.В., яка є одночасно хореографом з історичних бальних танців, у рамках занять із учнями арт-терапією і тілесно-орієнтованою терапією навчила бажаючих танцювати класичний вальс, па де грас, деякі бранлі.

Приємно, що організатори заходу і господарі балу відмітили виховану поведінку наших учнів, високий рівень їх танцювальної культури. Дівчатам прийшлася до вподоби галантність наших кавалерів, а хлопцям – витонченість і манерність паняночок.

Ми привезли з поїздки масу задоволення, нові цікаві знайомства, професійні фото і море компліментів від господарів заходу.

_____________________________________________

Цікава зустріч

31 січня 2017 року учні ПТУ №2 (гр. №7 за професією «Електрогазозварник. Слюсар з ремонту автомобілів» відвідали музей трудової слави заводу «ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ». І, хоча метою екскурсії було ознайомлення з історією заводу, з його минулим, сучасним та планами на майбутнє, слід зазначити, що отримали учні набагато більше, а саме – знайомство з Єраком Володимиром Миколайовичем, заступником директора заводу «ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ».

Справа в тому, що Володимир Миколайович – випускник нашого училища. Він закінчив його у 1985 році за професією «Машиніст крана металургійного виробництва», потім отримав вищу освіту, а зараз він є не тільки заступником директора заводу «ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ», а й директором підприємства «ІНТЕРПАЙП ВТОРМЕТ».

Знайомство з людиною, яка колись навчалась в училищі та досягла таких успіхів було приємним та корисним для учнів училища.

Хто знає, можливо, саме ця екскурсія стане вирішальною в житті учнів та надихне на працю, заради свого майбутнього.

_____________________________________________

За покликом серця...

Саме таку назву можна дати традиції, яку започаткували багато років тому учні ПТУ № 2 та учнівське самоврядування! З покликом серця та за «дорученням» Святого Миколая 21 грудня учні училища вирушили зі святковим концертом та ігровою програмою, з солодкими подарунками та подарунками для дитячої творчості у реабілітаційний центр «Барвінок».

І тепло було від того, що купували все за кошти, зібрані власноруч під час благодійної акції «Від серця до серця». І хвилювало те, як сприйматимуть діти концерт та чи гратимуть у запропоновані ігри. І все це розтануло лише зустрілися дитячі серця! А таночки у подарунок, які показали діти «Барвінку» були справжнім чудовим святковим сюрпризом!

_______________________________________________________________________ Акція «Подаруй дитині посмішку»

21 грудня 2015 року лідери учнівського самоврядування ПТУ №2 відвідали Реабілітаційний центр «Барвінок» та привітали дітей зі святом Св. Миколая.

Акція «Подаруй дитині посмішку» стала доброю щорічною традицією. Починається підготовка свята для дітей з доброчинної акції, потім ці кошти витрачають на подарунки для дітей, готують концертну святкову програму. Наступним кроком є відвідування дітей. Дарувати радість, як говорять учні – дуже приємно. Посмішки дітей, яким так не вистачає тепла, турботи, які живуть не в родинах – нагорода та втіха для учнів училища. Як кажуть, подаруй радість іншому, і нова радість буде у тебе.

Від дитини до дитини, від серця до серця - під таким «гаслом» пройшла зустріч. Найприємнішим було те, що ті, кого приїхали вітати дорослі діти, привітали їх віршами, танцями, піснями! Неочікуваний, але такий приємний подарунок отримали ми на свято Св. Миколая!

_______________________________________________________________________ «Толерантність людини – важлива якість сучасної особистості»

30 листопада 2015 року в актовій залі училища відбулась виховна година, присвячена Міжнародному дню толерантності.

До виховного заходу з теми: «Толерантність людини – найважливіша умова миру і злагоди в сім’ї, колективі, суспільстві» викладачем Токар С.М. і бригадою учнів були підготовлені презентації, відеоролики, що розкривають поняття толерантності, принципи толерантної особистості, наведена історична довідка про походження терміну «толерантність». У виконанні творчої групи учнів прозвучали висловлювання відомих людей про терпиме ставлення один до одного. Завершенням виступу ведучих стало виконання вірша «Толерантність врятує світ». На завершення виховної години учні переглянули відеоролик «Толерантність людини – важлива якість сучасної особистості».

_______________________________________________________________________ «Голгофа голодної смерті. Скорботний 33-й...»

«Голгофа голодної смерті. Скорботний 33-й...» Під таким гаслом пройшов урок-реквієм та флеш-моб, присвячений жертвам Голодомору та політичних репресій. Присутні учні та педагоги шматочком чорного хліба пом’янули загиблих від Голодомору. В знак памяті про безвинних жертв були запалені свічі пам’яті.

_______________________________________________________________________

«Чорнобиль – трагедія, пам'ять, попередження!»

27 квітня в актовій залі училища відбулася виховна година: «Чорнобиль – трагедія, пам'ять, попередження». Мета виховної години показати значимість цієї екологічної трагедії на прикладі Чорнобильської АЕС.

Інженер з ОП присвятила свій виступ героям-пожежниками, першим ліквідаторам аварії.

Підготувала та провела загально-виховну годину викладач ОП Столярова В.А.

В бібліотеці організована книжкова виставка «Чорнобильські дзвони».

_______________________________________________________________

Великий день - Великдень!

07.04.2015 року в актовій залі училища було проведено виховну годину «Великий день - Великдень». Яскравою перлиною сяяла виставка малюнків та крашанок, оздоблених власними руками учнів. Свою майстерність виявили хлопці й дівчата. Деякі роботи, за словами учнів, виконували разом із батьками.

Про Великдень було проведено ілюстровану цікаву лекцію. Діти та дорослі дізналися про історію писанки та крашанки: чим відрізняється писанка від крашанки, яке значення мають кольори.

Все з історії цього оберега було цікавим не тільки для учнів, а й для вчителів та майстрів училища.

Чарівне й тепле: «Щасливх Велекодніх свят!» пролунало для кожного.

_______________________________________________________________


Міністерство освіти і науки України

Дніпропетровська обласна рада

Головне управління освіти і науки

Портал ПТО

ОНМЦ ПТО

Національна академія педагогічних наук України

Інститут професійно-технічної освіти НАПН України

ВАТ Інтерпайп НТЗ

Евраз (завод ім. Петровського)