Пропонуємо якісну освіту та високий попит на ринку праці регіону			Правильно обрана професія - запорука вашого майбутнього				ПТУ-2 - впевнений крок до професійного росту«На крилах єдності»

17 березня 2018 року в Малій академії наук було проведено ІІ заключний етап обласного конкурсу захисту наукових робіт «На крилах єдності». В заключному етапі були обрані найкращі роботи як загальноосвітніх закладів так і професійно-технічних навчальних закладів у двох номінаціях «література» та «історія».

Волошина Сніжана учениця ІІ курсу з професії «Оператор комп’ютерного набору. Контролер у виробництві чорних металів» зайняла ІІ місце та була нагороджена дипломом та пам’ятним призом.

Підготувала ученицю викладач історії та правознавства Чернецька Н.О., за що отримала подяку за підготовку переможця обласного конкурсу.

_____________________________________________

«Подаруй дитині посмішку»

Традиційно, в грудні місяці, проводиться акція «Подаруй дитині посмішку».

Вже багато років училище підтримує тісний зв’язок з реабілітаційним центром «Барвінок». Завдяки проведеній акції, лідери учнівського самоврядування в грудні 2017 року відвідали центр, привітали дітей з різдвяними святами, подарували дітям центру солодкі подарунки та святковий концерт.

Незабутні враження залишились у всіх учасників святкової зустрічі.

_____________________________________________

Продовжуємо творити добро

Учні училища продовжують піклуватися про людину–легену, яка форсувала Дніпро, якій більше 90 років… Це Черечеча Павло Іванович.

Навесні учні училища скопали город, восени – попиляли дрова. Дуже приємно допомагати людям похилого віку, це дає можливість нашим учням бути дорослішими, відповідальними та добрішими.

_____________________________________________

Маленька історія про мить добра

Зазвичай, кажуть, що не годиться хвалитись, тому просто розповідаємо про звичайні будні учнів нашого училища. В них є місце всьому: навчанню, дзвінким перервам, досягненням у спорті та професійній майстерності.

А ще є справи, які започатковано не нами, а до нас, є люди, які давно не просто почесні гості на свята, а частина нашого життя.

Багато років такою людиною є Черечеча Павло Іванович. Він – людина-легенда, бо в очах солдата, який форсував Дніпро, в очах чоловіка, якому більше 90 років вистачить добра і мудрості на всіх.

Чим же можна віддячити такій людині?

Виявилося все просто. Просто, як життя. Завітати з теплими словами та невеличкою допомогою (скопати город, бо земля повинна родити), пригостити гостинцем та приділити трохи уваги.

От і все. Все? Ні, звичайно. Це тільки один день, одна з добрих справ. Одна мить добра. Вона не перша й не остання, вона буденна, вона просто є.

_____________________________________________

Олександрівський бал

05.02.2017 р. учні ПТУ № 2 на чолі з практичним психологом училища відвідали щорічний молодіжний Олександрійський бал у м. Запоріжжя, організований на честь річниці заснування міста. Захід проходив за сприяння Запорізької Єпархії і мав доброчинний характер.

Бал пройшов у щирій і доброзичливій товариській атмосфері. З танців були урочистий полонез, вальси, польки, па де грас, брань. Танцювали під живу музику – грав Запорізький Муніципальний духовий оркестр. На гостей чекала цікава насичена бальна програма, ретрофотоательє і смачна домашня випічка від учнів воскресних шкіл м. Запоріжжя.

На свято учнів запросили учасники православної молодіжної організації Запорізької Єпархії. Практичний психолог ПТУ №2 Молчанова І.В., яка є одночасно хореографом з історичних бальних танців, у рамках занять із учнями арт-терапією і тілесно-орієнтованою терапією навчила бажаючих танцювати класичний вальс, па де грас, деякі бранлі.

Приємно, що організатори заходу і господарі балу відмітили виховану поведінку наших учнів, високий рівень їх танцювальної культури. Дівчатам прийшлася до вподоби галантність наших кавалерів, а хлопцям – витонченість і манерність паняночок.

Ми привезли з поїздки масу задоволення, нові цікаві знайомства, професійні фото і море компліментів від господарів заходу.

_____________________________________________

Цікава зустріч

31 січня 2017 року учні ПТУ №2 (гр. №7 за професією «Електрогазозварник. Слюсар з ремонту автомобілів» відвідали музей трудової слави заводу «ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ». І, хоча метою екскурсії було ознайомлення з історією заводу, з його минулим, сучасним та планами на майбутнє, слід зазначити, що отримали учні набагато більше, а саме – знайомство з Єраком Володимиром Миколайовичем, заступником директора заводу «ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ».

Справа в тому, що Володимир Миколайович – випускник нашого училища. Він закінчив його у 1985 році за професією «Машиніст крана металургійного виробництва», потім отримав вищу освіту, а зараз він є не тільки заступником директора заводу «ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ», а й директором підприємства «ІНТЕРПАЙП ВТОРМЕТ».

Знайомство з людиною, яка колись навчалась в училищі та досягла таких успіхів було приємним та корисним для учнів училища.

Хто знає, можливо, саме ця екскурсія стане вирішальною в житті учнів та надихне на працю, заради свого майбутнього.

_____________________________________________


Міністерство освіти і науки України

Дніпропетровська обласна рада

Головне управління освіти і науки

Портал ПТО

ОНМЦ ПТО

Національна академія педагогічних наук України

Інститут професійно-технічної освіти НАПН України

ВАТ Інтерпайп НТЗ

Евраз (завод ім. Петровського)