Якщо хочеш бути здоровим- будь ним!

Патріотичне виховання.

 

   Патріотичне виховання - один із найважливіших напрямів формування свідомого громвдянина. Саме з цією метою учні ПТУ № 2 відвідали музей АТО м. Дніпро. За словами учнів, саме перегляд фільму та експозиції змиінив їх ставлення до сучасного України. 
А тим часом, в актовій залі училища проходив захід, присвячений Революції Гідності. Говорити було важко, слухали, затамувавши подих. Але говорити треба. Пам'ятати треба, бо на захист ставати сучасному молодому поколінню.

   

Біолого-екологічний квест.   

       

    24 листопада учні ПТУ № 2 прийняли участь у біолого-екологічному квесті. Наша команда "Наосфера" зайняла ІІ місце.

    Заходи у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні - геноциду Українського народу.

 

  На виконання Закону України «Про Голодомор 1932-1933 років в Україні», Указу Президента України «Про заходи у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні - геноциду Українського народу», з метою вшанування пам’яті жертв геноциду, вчиненого комуністичним тоталітарним режимом, в ПТУ № 2 м. Дніпро пройшла низка заходів, присвячених цим трагічним подіям.
Проведено урок-реквієм «Голгофа голодної смерті», який завершився флеш-мобом «Запали свічку пам’яті». Шматочком чорного хліба присутні пом’янули душі безвинно загиблих українців, що померли від голодної смерті.
Стіннівки, фільм «Великий голод», книжкова виставка, світлини з сімейного альбому – все це є відображенням людського горя, яке довелося пережити мільйонам українських сімей у 1932-1933 р.р.
Представники училища відвідали пам’ятник жертвам Голодомору, поклали квіти, колоски пшениці та запалили поминальну свічу, яка символізує нашу скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів.

            

  

 

 Змагання з гирьового спорту

   30 жовтня 2018 р. на базі ДПЗЛ м. Дніпро відбулися змагання з гирьового спорту в залік 63-ї міської Спартакіади серед учнів ПТНЗ м.Дніпро. Учні нашого училища вибороли перемогу у гирях 16 кг та 24 кг - це Хмельницький Владислав, Жук Олександр, Кенгерлинський Максим, Щербина Стас, Чернов Іван та Сидоренко Віталій, останній учень є чемпіоном міста, області, України та призером Європи з цього виду спорту.

  

 

День Захисника України – свято мужності та прагнення до волі.

   День Захисника України – свято мужності та прагнення до волі. Святом пісні духу святкували цей день учні ПТУ№2. Традиційний конкурс патріотичної пісні зібрав у залі учнів першого та другого курсу. Кожна група перетворилася на хор. Пісні обирали за тематикою свята, а виконували від щирого серця, дякуючи всім захисникам України!   

       

                     Змагання з допризивної підготовки. 

  09.10.18 року відбулися змагання з допризивної підготовки. Команда училища посіла 3 місце серед восьми команд-учасників. 
Жук Олександр став абсолютним чемпіоном міста з 4 видів програми.
На обласних змаганнях з допризовної підготовки Жук Олександр та Мороз Владислав стали переможцями зайнявши 1 місце з восьми команд.

  

Змагання з міні футболу.

   02-04.10.18 року пройшли змагання з міні футболу на базі ДЦПТО в залік 63 міської Спартакіади. Боротьба була дуже напруженою, з 10 команд учні нашого училища зайняли 5 місце. Вітаємо наших хлопців!

      

День фізкультурника-11 серпня.

   До Дня фізкультурника в нашому училищі було проведено ряд спортивних заходів - це шахи, настільний теніс, біг на 60м, рідтягування на перекладені, рухомі естафети, стрибки на скакалці, претягування канатів. Учні із задоволенням змагалися у всіх видах програм, в деяких змаганнях приймали участь викладачі та майстри училища. Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та дипломами.

                  

Якщо хочеш бути здоровим- будь ним!  

 Саме під таким гаслом розпочався Тиждень фізичної культури і спорту в ПТУ № 2. Єдина зарядка захопила учнів та працівників. Можливістю подбати про своє здоров'я скористались усі! 
Під керівництвом викладачів фізичної культури Кушніренко Тетяни Василівни та Маянок Тамари Гаврилівни заряд бадьорості отримано! 
Попереду турнір із шахів, змагання з тенісу, єдиний урок та естафета! 

   

             
    Так тримати!

 З Днем народження тебе, Дніпро!

       

   Інтелектуальним квестом, в якому вистачило місця знанням про рідне місто,його історію, географічне минуле й сучасне, літературну спадщину та культурне життя,відсвяткували учні ПТУ № 2 День народження міста! Оригінальні постери на асфальті прикрасили свято. "Кохаємо тебе, Дніпро!" лунало з уст учнів та викладачів!

   
             
Переможці квесту( а цього року це учні 1 курсу, гр.№ 9) та призери вітали один одного!


З початком нового навчального року 2018-2019!
    3 вересня розпочалося єдиним першим уроком для учнів Професійно-технічного училища № 2 м. Дніпро «Герої для нас, як приклад».
З привітанням до учнів звернувся директор училища В.Г.Зінченко

     
  На заході вистачило місця темі героїзму у власному житті, у суспільстві та на захисті рідної країни. Слова подяки до людей, до воїнів, до загиблих та молитва за мир – всьому було місце на сьогоднішній святковій зустрічі. Отець Петро звернувся до учнів та батьків з молитвою та благословенням. Яскраві голоси прикрасили свято віршами та піснями. Учні з гарним настроєм приступили до занять.

    

«На крилах єдності»

17 березня 2018 року в Малій академії наук було проведено ІІ заключний етап обласного конкурсу захисту наукових робіт «На крилах єдності». В заключному етапі були обрані найкращі роботи як загальноосвітніх закладів так і професійно-технічних навчальних закладів у двох номінаціях «література» та «історія».

Волошина Сніжана учениця ІІ курсу з професії «Оператор комп’ютерного набору. Контролер у виробництві чорних металів» зайняла ІІ місце та була нагороджена дипломом та пам’ятним призом.

П
ропонуємо якісну освіту та високий попит на ринку праці регіону			Правильно обрана професія - запорука вашого майбутнього				ПТУ-2 - впевнений крок до професійного росту

Підготувала ученицю викладач історії та правознавства Чернецька Н.О., за що отримала подяку за підготовку переможця обласного конкурсу.

_____________________________________________

«Подаруй дитині посмішку»

Традиційно, в грудні місяці, проводиться акція «Подаруй дитині посмішку».

Вже багато років училище підтримує тісний зв’язок з реабілітаційним центром «Барвінок». Завдяки проведеній акції, лідери учнівського самоврядування в грудні 2017 року відвідали центр, привітали дітей з різдвяними святами, подарували дітям центру солодкі подарунки та святковий концерт.

Незабутні враження залишились у всіх учасників святкової зустрічі.

_____________________________________________

Продовжуємо творити добро

Учні училища продовжують піклуватися про людину–легену, яка форсувала Дніпро, якій більше 90 років… Це Черечеча Павло Іванович.

Навесні учні училища скопали город, восени – попиляли дрова. Дуже приємно допомагати людям похилого віку, це дає можливість нашим учням бути дорослішими, відповідальними та добрішими.

_____________________________________________

Маленька історія про мить добра

Зазвичай, кажуть, що не годиться хвалитись, тому просто розповідаємо про звичайні будні учнів нашого училища. В них є місце всьому: навчанню, дзвінким перервам, досягненням у спорті та професійній майстерності.

А ще є справи, які започатковано не нами, а до нас, є люди, які давно не просто почесні гості на свята, а частина нашого життя.

Багато років такою людиною є Черечеча Павло Іванович. Він – людина-легенда, бо в очах солдата, який форсував Дніпро, в очах чоловіка, якому більше 90 років вистачить добра і мудрості на всіх.

Чим же можна віддячити такій людині?

Виявилося все просто. Просто, як життя. Завітати з теплими словами та невеличкою допомогою (скопати город, бо земля повинна родити), пригостити гостинцем та приділити трохи уваги.

От і все. Все? Ні, звичайно. Це тільки один день, одна з добрих справ. Одна мить добра. Вона не перша й не остання, вона буденна, вона просто є.

_____________________________________________

Олександрівський бал

05.02.2017 р. учні ПТУ № 2 на чолі з практичним психологом училища відвідали щорічний молодіжний Олександрійський бал у м. Запоріжжя, організований на честь річниці заснування міста. Захід проходив за сприяння Запорізької Єпархії і мав доброчинний характер.

Бал пройшов у щирій і доброзичливій товариській атмосфері. З танців були урочистий полонез, вальси, польки, па де грас, брань. Танцювали під живу музику – грав Запорізький Муніципальний духовий оркестр. На гостей чекала цікава насичена бальна програма, ретрофотоательє і смачна домашня випічка від учнів воскресних шкіл м. Запоріжжя.

На свято учнів запросили учасники православної молодіжної організації Запорізької Єпархії. Практичний психолог ПТУ №2 Молчанова І.В., яка є одночасно хореографом з історичних бальних танців, у рамках занять із учнями арт-терапією і тілесно-орієнтованою терапією навчила бажаючих танцювати класичний вальс, па де грас, деякі бранлі.

Приємно, що організатори заходу і господарі балу відмітили виховану поведінку наших учнів, високий рівень їх танцювальної культури. Дівчатам прийшлася до вподоби галантність наших кавалерів, а хлопцям – витонченість і манерність паняночок.

Ми привезли з поїздки масу задоволення, нові цікаві знайомства, професійні фото і море компліментів від господарів заходу.

_____________________________________________

Цікава зустріч

31 січня 2017 року учні ПТУ №2 (гр. №7 за професією «Електрогазозварник. Слюсар з ремонту автомобілів» відвідали музей трудової слави заводу «ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ». І, хоча метою екскурсії було ознайомлення з історією заводу, з його минулим, сучасним та планами на майбутнє, слід зазначити, що отримали учні набагато більше, а саме – знайомство з Єраком Володимиром Миколайовичем, заступником директора заводу «ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ».

Справа в тому, що Володимир Миколайович – випускник нашого училища. Він закінчив його у 1985 році за професією «Машиніст крана металургійного виробництва», потім отримав вищу освіту, а зараз він є не тільки заступником директора заводу «ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ», а й директором підприємства «ІНТЕРПАЙП ВТОРМЕТ».

Знайомство з людиною, яка колись навчалась в училищі та досягла таких успіхів було приємним та корисним для учнів училища.

Хто знає, можливо, саме ця екскурсія стане вирішальною в житті учнів та надихне на працю, заради свого майбутнього.

_____________________________________________


 


 

Міністерство освіти і науки України

Дніпропетровська обласна рада

Головне управління освіти і науки

Портал ПТО

ОНМЦ ПТО

Національна академія педагогічних наук України

Інститут професійно-технічної освіти НАПН України

ВАТ Інтерпайп НТЗ

Евраз (завод ім. Петровського)