Пропонуємо якісну освіту та високий попит на ринку праці регіону			Правильно обрана професія - запорука вашого майбутнього				ПТУ-2 - впевнений крок до професійного ростуІСТОРИЧНА ДОВІДКА


Професійно-технічне училище №2 розпочало свою славну історію в 1923 році на базі Нижньодніпровського ордена Жовтневої революції трубопрокатного заводу ім. Карла Лібкнехта. За роки радянської влади училище виросло, зміцніло, постійно вдосконалювалась його матеріальна база. Згідно Указу Верховної Ради СРСР від 20 жовтня 1940 року училище ввійшло в систему Трудових резервів і було перейменовано в Ремісниче училище №4.

Перший випуск ФЗОРаптовий напад гітлерівської Німеччини порушив нормальний ритм життя всієї країни. Коли ворог став наближатись до міста, уряд видав наказ про евакуацію училища в місто Магнітогорськ. За короткий час було змонтовано обладнання і училище почало виконувати військові замовлення. В 1944 році, після звільнення території України від гітлерівських загарбників, училище повернулося до рідного міста, яке лежало в руїнах.

При допомозі базових підприємств міста училище швидко ввійшло в нормальний ритм життя. В 1967 році училище було реорганізоване в міське професійно-технічне училище №2.Училище в 1956 році та ПТНЗ сьогодні

В результаті реорганізації, в 1997 році були об'єднанні ПТУ №2 і № 15 в ПТУ №2. І зараз професійно-технічне училище №2 є лідером в підготовці висококваліфікованих конкурентоспроможних робітників.


Міністерство освіти і науки України

Дніпропетровська обласна рада

Головне управління освіти і науки

Портал ПТО

ОНМЦ ПТО

Національна академія педагогічних наук України

Інститут професійно-технічної освіти НАПН України

ВАТ Інтерпайп НТЗ

Евраз (завод ім. Петровського)