Пропонуємо якісну освіту та високий попит на ринку праці регіону			Правильно обрана професія - запорука вашого майбутнього				ПТУ-2 - впевнений крок до професійного росту«Талант року»

23 листопада у нашому училищі відбулася яскрава подія – конкурс серед учнів, бажаючих продемонструвати творчі здібності «Талант року». Конкурс проходив в форматі найпопулярніших талант-шоу України: «Х-фактор», «Танцюють всі», «Україна має талант». Здібності учнів оцінювало журі в складі викладачів, учнів училища – лауреатів обласного конкурсу «Диво грай профтехосвіти» та запрошених професіоналів з творчої діяльності.

Учні продемонстрували свої здібності у вокальному мистетстві, молодіжних стилях хореографії, акторській майстерності та такому сучасному стилі як бітбокс.

Цей конкурс був першим туром щорічного обласного фестивалю «Диво грай профтехосвіти».

Номери були настільки яскравими, що журі важко було визначити переможців. По закінченню заходу було проведено нагородження учнів, отримавших звання лауреатів та дипломантів.

Учні в залі дуже добре та емоційно підтримувати своїх талановитих друзів і довго аплодували лауреатам фестивалю.

_______________________________________________________________________

Фестивальний диво грай профтехосвіти!

04.04.2016 року за доброю традицією талановиті учні ПТУ№2 прийняли участь в обласному фестивалі «Фестивальний диво грай профтехосвіти».

Яскравим різнобарв’ям відрізнялися виступи вокально-хореографічного ансамблю «Світанок», який продемонстрував хореографічні здібності наших учнів. Незабутнє враження справив талант декламатора, учня групи №13 Гаврюшина Максима. Вірш «Ода женщине» в його виконанні доторкнувся до серця глядачів.

Пісенним водограєм розлилося виконання вокальної композиції «Рушник».

Завершили свій виступ наші учні піснею «Земля Днепровская» під нестихаючі оплески залу. Вітаємо з чудовим виступом всіх учасників та керівника гуртка художньої самодіяльності Жукову Ю.Є.! Дякуємо! Ви – НАЙКРАЩІ!

_______________________________________________________________________

СВЯТКОВА ЛІНІЙКА!

Першого вересня 2015 року в ПТУ №2 проведена святкова лінійка, присвячена початку нового 2015-2016 навчального року.

Вітання для учнів лунали й з уст директора училища, й від педагогів, й від представників підприємств. Слово директора училища В.Г.Зінченко націлювало першокурсників на добрий початок доброго шляху до свого майбутнього, а учнів ІІ та ІІІ курсів на продовження навчання. Представники підприємств своїми вітаннями бажали учням творчої наполегливості у здобутті знань, які так потрібні на підприємствах міста та країни.

Не оминули присутні й сумні сторінки життя України сьогодні. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв України.

Пролунав перший дзвоник і пройшов перший урок. «Україна – єдина країна!» - лунало з кабінетів та майстерень. Для учнів першого курсу викладачі підготували цікаву віртуальну подорож рідною Україною, її минулим та сьогоденням.

_______________________________________________________________

"Яскрава виставка"

12 вересня учні та колектив працівників шанували рідне місто, влаштувавши справжнє свято.

Яскрава виставка власноруч зроблених композицій «Квіткове розмаїття букетів», «Моє місто», «Святковий край», «Перлина України», «Дніпрова гордість».

Найкращою визнана композиція «Воля Дніпра» учнів групи №2 «Верстатник широкого профілю. Оператор верстатів з ПК».

Фантазія та майстерність допомогли учням також висловити свої думки щодо сучасного життя міста та країни. «Нам потрібен мир!» - говорили роботи дітей.

_______________________________________________________________

Випускний вечір

26 червня 2015 року в актовій залі училища пройшло святкування випускного вечора, на яке було запрошено провідних спеціалістів підприємств: ПАТ «Інтерпайп НТЗ», Вагоноремонтні майстерні, батьки випускників.

Випускників привітали та нагородили цінними подарунками за високі досягнення в навчанні, спорті та художній самодіяльності.

Бажаємо всім випускникам завжди залишатись цілеспрямованими, наполегливими, працелюбними і завзятими, бо саме Ви – майбутнє нашої незалежної держави, її завтрашні день, надія та віра.

_______________________________________________________________


Міністерство освіти і науки України

Дніпропетровська обласна рада

Головне управління освіти і науки

Портал ПТО

ОНМЦ ПТО

Національна академія педагогічних наук України

Інститут професійно-технічної освіти НАПН України

ВАТ Інтерпайп НТЗ

Евраз (завод ім. Петровського)