Пропонуємо якісну освіту та високий попит на ринку праці регіону			Правильно обрана професія - запорука вашого майбутнього				ПТУ-2 - впевнений крок до професійного росту«Талант року 2017»

7 грудня в училищі пройшов щорічний конкурс творчо обдарованих учнів «Талант року 2017». Діти боролися за перемогу у декількох номінаціях: «Танцюють всі», «Х-фактор», «Прикладне мистецтво», «Акторська майстерність», «Вокальне відкриття року», «Репер року» та головний приз – «Гран-прі».

Учасники з блиском та задоволенням продемонстрували свої творчі здібності.

Головним завданням цього конкурсу є можливість для усіх учасників проявити себе як різносторонню та яскраву особистість.

___________________________________________________________

«Талант року»

23 листопада у нашому училищі відбулася яскрава подія – конкурс серед учнів, бажаючих продемонструвати творчі здібності «Талант року». Конкурс проходив в форматі найпопулярніших талант-шоу України: «Х-фактор», «Танцюють всі», «Україна має талант». Здібності учнів оцінювало журі в складі викладачів, учнів училища – лауреатів обласного конкурсу «Диво грай профтехосвіти» та запрошених професіоналів з творчої діяльності.

Учні продемонстрували свої здібності у вокальному мистетстві, молодіжних стилях хореографії, акторській майстерності та такому сучасному стилі як бітбокс.

Цей конкурс був першим туром щорічного обласного фестивалю «Диво грай профтехосвіти».

Номери були настільки яскравими, що журі важко було визначити переможців. По закінченню заходу було проведено нагородження учнів, отримавших звання лауреатів та дипломантів.

Учні в залі дуже добре та емоційно підтримувати своїх талановитих друзів і довго аплодували лауреатам фестивалю.

___________________________________________________________

Фестивальний диво грай профтехосвіти!

04.04.2016 року за доброю традицією талановиті учні ПТУ№2 прийняли участь в обласному фестивалі «Фестивальний диво грай профтехосвіти».

Яскравим різнобарв’ям відрізнялися виступи вокально-хореографічного ансамблю «Світанок», який продемонстрував хореографічні здібності наших учнів. Незабутнє враження справив талант декламатора, учня групи №13 Гаврюшина Максима. Вірш «Ода женщине» в його виконанні доторкнувся до серця глядачів.

Пісенним водограєм розлилося виконання вокальної композиції «Рушник».

Завершили свій виступ наші учні піснею «Земля Днепровская» під нестихаючі оплески залу. Вітаємо з чудовим виступом всіх учасників та керівника гуртка художньої самодіяльності Жукову Ю.Є.! Дякуємо! Ви – НАЙКРАЩІ!

___________________________________________________________


Міністерство освіти і науки України

Дніпропетровська обласна рада

Головне управління освіти і науки

Портал ПТО

ОНМЦ ПТО

Національна академія педагогічних наук України

Інститут професійно-технічної освіти НАПН України

ВАТ Інтерпайп НТЗ

Евраз (завод ім. Петровського)