Пропонуємо якісну освіту та високий попит на ринку праці регіону			Правильно обрана професія - запорука вашого майбутнього				ПТУ-2 - впевнений крок до професійного ростуЗвіт про проведення предметного тижня математики

З метою популяризації математичних знань, заохочення учнів до вивчення математики, для якісного оволодіння обраною професією; розвитку пізнавального інтересу та творчого потенціалу учнів; виховання їх впевненості у власних здібностях, вміння працювати в команді з 2 по 7 травня в нашому училищі був проведений тиждень математики на тему: «Математика – один із видів мистецтва».

Відкрився предметний тиждень 2 травня о 12.00 стартом математичної естафети для учнів ІІ курсу. Команда з 7 чоловік кожної групи одночасно отримала конверти, що містить 15 етапів – задач, які потрібно було виконати до 12.00 5 травня. Успішне проходження командами етапів естафети показало усвідомлення учасниками міжпредметних зв’язків, достатній рівень математичної підготовки учнів. До фінішу першою прийшла команда учнів групи № 1 (Водянчук К., Волошина С., Завалій А., Кірсань С., Михайлова А., Сидоренко В., Шпітун М.), набравши 43 бали з 55 можливих.

Розкриттю аналітичних здібностей учнів з пошуку інформації для публікацій та демонстрації дизайнерського хисту сприяла виставка математичних стіннівок. Свою художню майстерність показали редколегії всіх груп І та ІІ курсів. Найбільш організовано працювали творчі колективи груп № 3, №10, № 6, № 2.

______________________________________

______________________________________

Свої математичні здібності, творчий потенціал, кмітливість, винахідливість та командну підтримку в повній мірі розкрили учні І курсу під час проведення «Математичного турніру». У ході чесної і наполегливої боротьби протягом восьми конкурсів призові місця між командами груп І курсу розподілилися наступним чином:

1 місце (73 бали) – 3 група (Беляєва В.- капітан команди, Болтенко Н., Броварник Д., Дьяконова А., Лісковський М., Сочило Ю., Хмельницький В.);

2 місце (58 балів)– 6 група ( Вергелюк П. – капітан команди, Бережний Д., Горбенко С., Дубаненко В., Кравцов Д., Кретов А., Мишалов П.);

3 місце (55 балів)– 10 група (Мирза К.- капітан команди, Валєєв Є., Дручок С., Куліді К., Мардежов Р., Півень К.)

Найбільш наполегливими під час турніру виявилися вболівальники 3 і 10 груп. Вони не лише активно підтримували свої команди, а й завзято брали участь в індивідуальних конкурсах для глядачів, за що були відзначені заохочувальними призами.

4 травня в рамках проведення предметного тижня відбулася виставка - конкурс геометричних тіл, виготовлених учнями власноруч. Подяками за професійний підхід при виготовленні геометричних форм з металу відзначені учні групи № 6 І курсу та групи № 2 ІІ курсу.

______________________________________

______________________________________

Грамотою за І місце нагороджені учениця 1 групи Завалій Аліна і учень 7 групи Юрчишин Гліб за неординарний підхід до виготовлення геометричних форм (модель куба виготовлена з деталей автомобіля).

Також грамоту за І місце отримав учень 10 групи Дручок Сергій за демонстрацію краси геометричних форм у виробах, виконаних в техніці орігамі.

______________________________________

______________________________________

У конкурсі «Кращий робочий зошит з математики» перемогли учень 10 групи Обидов Сергій (1 місце) 1 місце

Учениця 3 групи Саєнко Кристина - (2 місце) 2 місце

Для організації вільного часу учнів під час перерви, дітям було запропоновано математичні розваги. Розгадування судоку, танграм, ребусів, кросвордів захопило учнів, викликало дух суперництва й бажання показати власні здібності. Найактивнішими виявилися учні І курсу груп № 3 і № 10.

7 травня в актовому залі училища відбулося урочисте закриття предметного тижня математики. Учні з допомогою демонстрованого відеоролика згадали найцікавіші факти про математиків, переглянули висловлювання відомих людей про математику. Групи І і ІІ курсів, що вибороли призові місця були відзначені грамотами та окремі учні І- ІІІ курсів подяками.

У підготовці та проведенні тижня математики активну участь взяли всі групи І і ІІ курсів, окремі учні ІІІ курсу.

Але найкращі результати показала команда учнів групи № 1, що виборола перше місце у математичній естафеті та команда учнів групи №3 , яка посіла перше місце в «Математичному турнірі», вони й були відзначені грамотами.

______________________________________

______________________________________

Подяку за популяризацію математичних знань засобами художньої і усної народної творчості в рамках проведення предметного тижня отримала учениця 3 групи Малиновська Олександра.

За творчий підхід та відповідальне ставлення до підготовки та проведення тижня математики подяку отримав також учень 10 групи Мирза Кирил.

______________________________________

______________________________________


Міністерство освіти і науки України

Дніпропетровська обласна рада

Головне управління освіти і науки

Портал ПТО

ОНМЦ ПТО

Національна академія педагогічних наук України

Інститут професійно-технічної освіти НАПН України

ВАТ Інтерпайп НТЗ

Евраз (завод ім. Петровського)