Пропонуємо якісну освіту та високий попит на ринку праці регіону			Правильно обрана професія - запорука вашого майбутнього				ПТУ-2 - впевнений крок до професійного ростуКерівникам підприємств!

Головним енергетикам!

Контрольно-вимірювальна електротехнічна лабораторія Професійно-технічного училища №2 м. Дніпропетровська надає послуги на проведення вимірювань у сфері поширення державного метрологічного нагляду по слідуючим розцінкам:

– повний опір петлі фази – нуль – 56 грн.;

– опір ізоляції – 11 грн.;

– опір заземлюваного пристрою – 56 грн.;

– перехідний опір – 5 грн.;

Контактні телефони:

747 - 41 - 45

097 - 23 - 64 - 157

098 - 12 -13- 416

_______________________________________________________________

Шановні гості!

Відеозвіти постійно оновлюються та розміщені за посиланням: Канал ПТУ№2

____________________________________

Бібліотека – це ключ до знань

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек в бібліотечно-інформаційному центрі ПТУ №2 м. Дніпро пройшов бібліотечний урок для першокурсників за темою «Бібліотека – це ключ до знань».

Бібліотекар Камлук А.В. ознайомила учнів з історією створення книги та розвитку бібліотек від стародавніх часів до сьогоднішнього дня, про роль книги в духовному житті людини. Першокурсники ознайомились з правилами користування бібліотекою, правами і обов’язками читачів. Учні розповіли про бібліотеки, якими вони користуються та отримали пам’ятку «Поради читачеві».

____________________________________

«Пам’ятаємо!»

22.09.2017 р. в актовій залі училища викладачем історії Чернецькою Н.О. та учнями ІІ курсу був проведений відкритий виховний захід, присвячений Дню партизанської слави на тему: «Пам’ятаємо!». Були висвітлені історичні аспекти діяльності партизан на території України. Учні подивились відеоролик «Йшли селом, йшли селом партизани» та інші. Вшанували партизанський подвиг хвилиною мовчання. Доречним завершенням заходу стала пісня «Журавлі» у виконанні викладача Чернецької Н.О. та учня групи №8 Сінько Іллі.

____________________________________

День народження рідного міста

День народження рідного міста урочисто святкували педагоги та учні ПТУ №2. І все в актовій залі було як на справжньому дні народження! Подарунки, виготовлені своїми руками, серед яких малюнки, святкові газети, вироби з овочів та екібани з квітів, неймовірне орігамі та виготовлена власними руками копія малюнку «Я love Dnipro», а ще нескінченна низка добрих слів на честь рідного міста.

Лунали пісні різного часу про іменинника, згадано було історію від народження до сьогодення. Перлиною свята стала авторська поезія заступника директора з НВР Божко І.О. – яскравий приклад та запрошення до творчості.

____________________________________

Свято першого дзвоника

Перше вересня для будь-якого учбового закладу – свято! Новий 2017 – 2018 навчальний рік почато! І цьому не завадили ані вітер, ані дощ, ані сумне небо! Можливо тому, що на лінійці були справжні гарячі серця. На свято завітали гості: військовослужбовець – Єніна Ірина Вікторівна, священик храму трьох святих – отець Петро, начальник відділу кадрів підприємства «Техмаш» - Мироненко Анастасія Сергіївна, інженер з охорони праці профспілкового комітету заводу Інтерпайп НТЗ – Биков Василь Петрович. І все було по-справжньому: і щирі вітання гостей, і добре слово директора, і нагороди за досягнення минулого року всім, хто працював над результатами навчання та демонстрував не абиякі здібності у позакласній діяльності, і урочистий танок на честь рідної України, і кульки в небо! То ж, можна сказати, що погода не завадила, а навпаки, що перше «випробування» учні 2017 – 2018 навчального року витримали!

Свято першого дзвоника було продовжено першим уроком, на якому говорили про сучасне в Україні, бо тема уроку «Поважаємо європейські цінності – будуємо сучасну Україну». Говорили про зв'язок України з Європою, про плани України на майбутнє, про те, кому та як втілювати ці плани в життя. Свято відлунало. Починається праця. Тож, нехай вона буде плідною та несе радість!!! Нехай щастить вам, учні ПТУ №2!

____________________________________

Відлунало свято!

23 червня урочисто й тепло було в актовій залі ПТУ №2. Святкували ВИПУСК – 2017!!! Саме цей день став визначним початком відрахування нового статусу кожного випускника – РОБІТНИК! Склавши іспити, захистивши дипломи, всі випускники отримали квиток в майбутнє. Яким воно буде? Щасливим! Трудовим! А поки гріють серце теплі слова директора ПТУ № 2 Зінченка В.Г., заступників з НВР Бабіченко Н.В., Божко І.О., класних керівників та майстрів Столярової В.А., Токар С.М., Шкурупій Ю.В., Запорожець І.Л., Остапенко Л.М.

Щирими та бажаними для кожного випускника є привітання від гостей – представників підприємств, де наших випускників вже чекають, а саме: представники заводів Інтерпайп, ВРМ, Техмашу – які прийшли на свято з подарунками та вручили їх кращим учням, які проходили виробничу практику на їх підприємствах.

М’які подарунки найкращим учням натякали на турботу не тільки про їх робоче майбутнє, а й про відпочинок, який повинен бути зручним та затишним. На добру згадку про чудове завершення!

Квітковим розмаєм стали для всіх музичні сюрпризи від учнів та викладачів ПТУ № 2.

Відлунало свято! Свято, що назавжди залишиться в серці кожного з присутніх! Нехай щастить вам, випускники!

____________________________________

Місто професій

10 червня 2017 року Професійно-технічне училище №2 прийняло участь в проведенні профорієнтаційного інтерактивного дитячого заходу «Місто професій», де майстри виробничого навчання та учні підготували презентацію професій училища та представили на виставці кращі творчі роботи: металеві вироби з гайок, шурупів та проволки – котів, квітів з металу, собак, скорпіонів (підготували електрогазозварники); шахи з металу (презентували верстатники широкого профілю); світильники з пластикових труб (продемонстрували електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування) та інші творчі роботи.

Своїми роботами наші майстри та учні надали можливість кожній дитині зацікавитися і подумати про свою майбутню професію.

____________________________________

День захисту дітей

1 червня 2017 року в актовій залі училища було проведено святковий захід, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Відкрила свято заступник директора з НВР Н.В. Бабіченко, яка розповіла про історію створення свята, викладач права Н.О. Чернецька підготувала презентацію та відеоролик про права дитини.

На свято запросили психологів, юриста центру соціальних служб для молоді АНД району, а також міжнародного тренера по дворовим іграм «Воркаут», який провів з учнями флешмоб по здоровому способу життя; перед учнями виступила юрист центру та відповіла на питання учнів.

____________________________________

Україна – це Європа. Україна для Європи

В ПТУ № 2 проведено тиждень до дня Європи в Україні на тему «Україна – це Європа. Україна для Європи».

15 травня викладачем Наговіциною В.А. була проведена вікторина «Що ми знаємо про Європу, Євросоюз?» серед груп першого курсу (№ 1,2,4).

Викладачем Берковською О.В. проведена година спілкування на тему: «Підстави та історія заснування Європейського Союзу» з демонстрацією фільму «20 століття: Європа відкриває себе знову» (фото 2). Підсумкові питання для дискусії між учасниками заходу визвали жвавий інтерес та бурхливе обговорення.

16.05.2017 по 19.05.2017 року хол училища прикрашала виставка стіннівок на тему: «Курорти України для Європи».

Без уваги не залишилося і традиційна участь українських співаків в конкурсі Євробачення. Викладач Наговіцина В.А. 16.05.2017 року провела музичний огляд «Українська історія Євробачення» для учнів і педагогічних працівників училища.

17.05.2017 року на подвір’ї училища відбувся флешмоб «Україна – це європейська держава», в якому приймали участь групи першого курсу № 1, 4 та педагогічний колектив училища.

18.05.2017 року з метою удосконалення та поглиблення знань і освіченості в ПТУ № 2 відбулася роздача бюлетеней на тему: «Що таке біометричний паспорт. Порядок його отримання».

Протягом 15.05.2017 року - 19.05.2017 року учні 1 і 2 курсів, відповідно до попередньо отриманого завдання, провели міні–дослідження європейської інтеграції на тему: «Історія Європейської інтеграції».

22.05.2017 року в актовій залі відбулося урочисте підведення підсумків тижня з відзнакою найкращих робіт учнів, найактивніших учасників та нагородженням переможців конкурсів стіннівок і рефератів.

____________________________________

Флешмоб до Дня Європи в Україні

17.05.2017 р. в ПТУ №2 відбувся захід, присвячений Дню Європи в Україні.

Яскравий і несподіваний флешмоб об’єднав учнів і колектив закладу в своєму прагненні до Європейської інтеграції України.

Адміністрація, викладачі та учні із задоволенням прийняли участь у цьому заході і звернули увагу щодо їх важливості у навчальних закладах.

____________________________________

День Перемоги!

В ПТУ №2 м. Дніпропетровська стало доброю традицією щорічно відзначати День пам’яті та примирення, перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Напередодні, в рамках проведення акції «Доброго ранку, ветеране!» заступник директора з НВР Бабіченко Н.В., бібліотекар Камлук А.В., учні відвідали вдома ветерана Великої Вітчизняної війни, учасника форсування та визволення м. Дніпропетровська Черечечу Павла Івановича, привітали його, вручили квіти та подарунок. Ветеран поділився спогадами, розповів про книгу «Люди Победы», де є його фото та розповідь про бойовий шлях.

На військовому меморіалі по вул. Передовій запалили свічку пам’яті та поклали квіти до могил загиблих воїнів.

Незабутньою була зустріч ветеранів війни та учнів в музеї бойової та трудової слави заводу ім. К. Лібкнехта. Агітбригада училища подарувала ветеранам пісню.

В бібліотеці училища проведена книжкова виставка «Велика Перемога.

В актовій залі училища пройшов урок мужності «Пам’ятає світ врятований».

Активом ради музею була проведена акція «Фото солдата Перемоги». Учні та співробітники училища розповіли про своїх рідних та близьких, які приймали участь у Другій світовій війні.

Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих за незалежність Батьківщини.

____________________________________

Комплексні тренування

27 квітня 2017 року в Професійно-технічному училищі №2 пройшов «День цивільного захисту та протипожежних тренувань». Комплексні тренування проходили за темою: «Загроза теракту».

Добре, коли цей день проходить, як свято – свято залагодження та єдності духу та разом з цим, якби ніколи нікому ці знання та навички не доводилося застосовувати… Але кожна людина має знати, як діяти в екстремальних умовах.

Отож, на черзі денній була ціла низка заходів: о 800 відбулась загальна лінійка – відкриття Дня ЦЗ, в якій прийняли участь: учні ПТУ №2, викладачі та майстри виробничого навчання. Керівник цивільного захисту – директор ПТУ №2 Зінченко В.Г. доповів про спорядження до дій керівного складу та командного складу ЦЗ. Відповідальна особа з питань ЦЗ – Ткаченко Л.А. проінформувала про ввідну «Загроза теракту» та про заходи при евакуації. Так, за сигналом ЦЗ було проведено навчальну евакуацію. Учні відпрацювали гасіння умовної пожежі, навчилися користуватись вогнегасником.

Згідно плану в рамках «Дня ЦЗ» проведено ряд практичних заходів комплексного об’єктового тренування, навчально-методичних заходів, а також спортивних змагань, естафет. Завершився день підбиттям підсумків, найактивніші учасники отримали грамоти.

____________________________________

«Чорнобиль - біль України»

26 квітня 2017 року в актовому залі нашого училища був проведений виховний захід пам’яті до 31 річниці аварії на Чорнобильській АЕС на тему «Чорнобиль - біль України».

Вся трагедія страшної аварії та її жахливі наслідки знайшли відображення у показаних фрагментах фільмів: «Чорнобиль: як все було», «Чорнобиль: 26 квітня 1986 року», «Перші ліквідатори» та інших; у проникливих віршах про Чорнобильську біду, що читали учні, у піснях : «На Чорнобиль журавлі летіли» та «Пам'ять про Чорнобиль».

Пам'ять про подвиг ліквідаторів аварії та постраждалих жителів 30-ти кілометрової зони відчуження була вшанована хвилиною мовчання під звуки тривожного набата.

Гірким спомином та болем в серці кожного присутнього одізвалися дзвони Чорнобиля.

____________________________________

Пасхальні свята

До Великодня в училищі проведена тематична лінійка, де заступник директора з НВР розповіла про традиції святкування Великодня.

Учні продемонстрували відеоролик про Пасхальні свята.

В центральному холі підготовлена виставка крашанок всіх регіонів України та представлена книжкова виставка: «Народні традиції. Святкування Пасхи».

____________________________________

Тиждень зарубіжної літератури

«Буде повним твоє життя без книги, без поезії, без театральних вистав?». Саме такими словами було розпочато лінійку, на якій було оголошено план заходів в рамках предметного Тижня та представлена літературно-музична композиція «Світ літератури», яка об’єднала всіх, хто цінує та любить її величність – Літературу.

Протягом тижня учні демонстрували творчі здібності, акторську майстерність, ерудицію, приймали участь у різноманітних конкурсах, вікторинах, створювали цікаві газети, на яких висвітлювали цікаві факти життя письменників. Тематика днів предметного тижня була цікавою та різноманітною.

____________________________________

Ми вміємо економити, а Ви?

14.02.2017 р. підведено підсумки змагань, за якими навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області проводилось змагання на кращий громадський відеоролик-гру «Економіка в моїй економії». Творча група ПТУ № 2 під керівництвом викладача економіки Берковської О.В. зайняла ІІ місце серед інших ПТНЗ Дніпропетровської області. Відеоролик-гра "Економіка в моїй економії"

Крім того, 14.03.2017р. викладач Берковська О.В. прийняла участь в обласному методичному інформуванні викладачів економічних дисциплін ПТНЗ в рамках тематичного тижня 13-17.03.2017р., що проходив в режимі відеозв’язку з виступом щодо досвіду професійної спрямованості викладання економічних дисциплін, де розповіла про власний досвід проведення предметних тематичних заходів та запропонувала скористатись в роботі циклом документальних відеоматеріалів під назвою «Мої права» представлених Громадським телебаченням: Черкаси, щодо захисту прав споживачів, а саме: Відеоматеріали "Мої права" представлені Громадським телебаченням: Черкаси

____________________________________

Березневий дивограй

Березень в ПТУ № 2 почався зі вшанування пам’яті Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. 6 березня учні училища прийняли участь у Міжнародному флешмобі, присвяченому Дню народження митця.

____________________________________

7 березня було оформлено стіну творчості «Слово живе» роботами учнів. Портрети Т.Г. Шевченка та Л. Українки та сенкани на власно обрані теми, що склали учні стали джерелом натхнення та відпочинком для душі учнів та працівників.

____________________________________

Ранок 13 березня подарував учням 1 та 2 курсу нагоду позмагатися. Для них було влаштовано справжній Конкурс Винахідливих та Кмітливих з української мови. Яскраві хвилини змагання, допомога вболівальників та майстрів - все це створювало чудову атмосферу не просто гри, а змагання за те, чиї знання переможуть. Дісталася перемога команді 1 курсу, яка лише на 1 бал була попереду.

14 березня всі, кому подобається малювати знайшли собі заняття під час АРТ-перерви. «Малюю тебе, Україно!» - така тема звучить в кожній картині, в кожному подиху пензлика. Яскраві, світлі роботи прикрасили виставку , розміщено біля кабінету української мови та літератури.

____________________________________

15 березня викладач української мови та літератури провела відкритий урок, учасниками якого стали учні групи № 9 «Оператори комп’ютерного набору. Контролери у виробництві чорних металів». Тема уроку: «Ліна Костенко. Життєвий шлях. «Страшні слова, коли вони мовчать» – ліричний роздум про значення слова в житті людини, суть мистецтва. «Вічні» українські фольклорні типи, новітнє переосмислення традиційної ситуації («Українське альфреско»). Ознайомлення з життям та творчістю Ліни Костенко, слухання та виразне читання її віршів, перегляд відеоматеріалу та вдосконалення вміння аналізувати, а ще можливість відчувати душею, виражати свої почуття від знайомлення з чарівною поезією майстрині – все було для учнів та відвідувачів уроку ще одним ковтком із живильного джерела,яким є українська література.

____________________________________

Справжнім сюрпризом для всіх став урок – вистава «Говоримо українською». Учні другого курсу, які невдовзі будуть складати іспити, досліджували та говорили українською мовою про віру, надію, кохання та про Україну. А ще про те, що українською можна жартувати (особливо, коли ти такий знавець майстер виконання яскравих гуморесок П.Глазового, як учні дев’ятої та сьомої групи: Богомолов Валерій, Сасов Дмитро, Вахрушев Сергій, Локтіонова Яна та Візічканіч Альбіна), нею можна розмірковувати про життя та своє місце в ньому рядками поезії В.Симоненка та Л.Костенко. Українською можна говорити про щасливе та нещасливе кохання, і тоді зала сповнена піснею, подихом душі та щастям. З першого слова до останнього слова цього, такого незвичного уроку – вистави, глядачі були обійняті талантом кожного актора. Зі сцени лунало слово – лагідне, щире, ласкаве, лунало від серця до серця.

_______________________________________________________________

Декада робітничих професій

28 лютого 2017 року в Професійно-технічному училищі №2 м. Дніпропетровська відбулося урочисте відкриття декади робітничих професій металургійного та гірнодобуваючого профілю. Учні шкіл мали змогу ознайомитись з виставками технічної та прикладної творчості учнів ПТУ №2, виставкою нагород за участь у змаганнях та конкурсах, побачити майстер-класи з професій, отримати консультацію спеціалістів центру зайнятості. З кожною групою гостей було проведено екскурсію по виробничим майстерням та предметним кабінетам. Виступ агітбригади з презентацією професій навчального закладу став яскравим додатком до отриманої інформації. Перед присутніми виступили представники ПАТ «Інтерпайп», Агрегатного заводу. Тестування та бесіди провели представники центру зайнятості. На відкриття декади було запрошено телебачення 34 каналу.

Велике значення має імідж училища, який роблять випускники, які працюють на підприємствах міста. З цією метою проводяться регулярні екскурсії на сучасні підприємства. Одне з них ПАТ «Інтерпайп сталь». Знайомство з сучасними технологіями виробництва, умовами праці та новітнім обладнанням допомагають учням формувати стійкий інтерес до робітничих професій, отримати які можна в нашому навчальному закладі.

____________________________________

Тиждень електрогазозварників

6 лютого 2017 року викладачем Назаренко Т.І. та майстром в/н Запорожець І.Л. була проведена виховна година на тему: «Моя професія зварник». На виховній годині учнів ознайомили з професією(історія розвитку, засновник зварювального виробництва), учні другого курсу запропонували слухачам вірші, присвячені зварювальному виробництву. Переглянули відео про професію та заслухали авторську пісню.

9 лютого 2017 року проводився конкурс малюнків.

Вітаємо переможців: І місце – Сидоренко Віталій, Мелещенко Гліб, Затоковенко Микита, гр.№4; ІІ місце –Решетняк Олексій, Джафаров Самір гр.№ 6; ІІІ місце – Накрапас Олександр, Бессараб Андрій гр.№7

10 лютого 2017року в Професійно–технічному училищі №2 м. Дніпропетровська проводився конкурс фахової майстерності з спеціальності «Електрогазозварник».

Порядок проведення:

- теоретична частина – тести ПК клас

- практична частина – зварювання деталі «Опора» виробнича майстерня

Приймали участь у конкурсі учні другого, третього курсів та груп ТУ.

Вітаємо переможців: І місце – Латуха Микола, гр.№6; ІІ місце – Курилович Віталій, гр.№6; ІІІ місце – Пуховий Андрій, гр.№12, Кутовий Микола, гр.№7

____________________________________

Тиждень електротехнічних дисциплін

З 30.01.2017 по 05.02.2017 в училищі прийшов тиждень електротехнічних дисциплін. Метою проведення предметного тижня стала активізація пізнавального інтересу учнів училища до предметів електротехнічного напрямку, сприяння підвищенню мотивації навчання, стимулювання творчої активності дітей.

____________________________________

В рамках тижня проведені:

1. Виховна година-вікторина «Електрика навколо нас» (Фото в ПТУ, викладач спецтехнології електромонтерів Столярова В.А.).

____________________________________

2. Конкурс газет і малюнків серед учнів «ЕЛЛЕКТРИКА І МОЯ ПРОФЕСІЯ».

____________________________________

3. Відкритий урок з електротехніки «ВИМІРЮВАННЯ ОПОРІВ» викладач Мамченко В.В.

____________________________________

4. Кожен день проходили пізнавальні перерви (Викладач Столярова В.А.)де учні розгадували ребуси з електротехніки.

____________________________________

5. В електротехнічній майстерні працювала творча майстерня «МАСТЕРОК» (майстер в/н Баранник С.М.), де учні виготовляли вироби з лампочок та інших електротехнічних матеріалів.

____________________________________

6. Після чого учні організували виставку робіт учасників творчої майстерні «МАСТЕРОК».

____________________________________

7. Яскравим завершенням тижня був пізнавально-розважальний конкурс «Хрестики-Нуліки» (Викладач Столярова В.А, майстер в/н Баранник С.М).

Самою активною стала гр..№ 4 «Електрогазозварник. Слюсар з ремонту автомобілів» майстри в/н Беспала А.С., Колонтаєвський В.В., а також окремі учні: гр. № 4 Сидоренко, гр. № 7 Суворов, Сасов, гр.№ 1 Волошина.

________________________________________________________

«Голгофа голодної смерті»

На знак вшанування пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій в училищі пройшов флеш-моб «Запали свічку пам’яті». Учні та педагоги запалювали свічки, як символ нашої скорботи і пам’яті про мільйони загублених життів співвітчизників та поминали їхні душі шматочком хліба.

_______________________________________________________________________

Декада з економіки та географії

З 31.10.2016 р. по 11.11.2016 р. пройшла предметна декада з економіки та географії. Викладачі – переметники провели в актовій залі урочисте відкриття тижня, ознайомили присутніх учнів та колег з графіком проведення заходів, на заключення був перегляд фільму «Як працює економіка?», який аудиторія обговорювала в доброзичливому настрої.

Протягом тижня оновлювалось виставка предметних стіннівок, переможцем по результатам оцінювання компетентного журі стала група № 2 з газетою «7 чудес світу».

В конкурсі рефератів прийняли участь 19 учнів першого курсу. Перше місце зайняв реферат з економіки на тему «Курс національної валюти. Чинники що на нього впливають» (учениці гр. № 1 Зубік Анастасії).

1.11.16 р. представники гуртка з географії «Навколо світу» (керівник Масло А.О.) представили на тематичній лінійці власні проекти по енергозбереженню.

3.11.16 р. пройшов «Брейн - ринг» серед команд І курсу на тему: «Ринкова економіка – шлях до розвитку та процвітання». Кожен з 6 конкурсів відрізнявся рівнем складності і команди – учасниці показали вміння працювати в групах та проявили високий рівень організованості. Розгадування економічних загадок, задач, термінів було представлено в ігровій формі. Оцінювання конкурсів проводилося обраним складом журі з використанням ігрових грошей різного номіналу (1,2,3,5 балів). В конкурентній боротьбі переможцями стала команда гр. № 1 із результатом 38 балів. Всі групи отримали грамоти та слова подяки від організаторів та членів журі.

7.11.16 р. між учнями училища пройшли олімпійські змагання з предмету «Географія». Учні розв’язували різнорівневі задачі, добре застосували свої знання і проявили практичні навички. Переможцями стали учні: Волошина Сніжана (І курс) та Єнін Валерій (ІІ курс).

10.11.16 р. викладач економіки Берковська О.В. провела нестандартний урок з використанням ІКТ на тему: «Сутність грошей. Курс національної валюти». Рівень уваги та зацікавленості учнів під час уроку був високим, вони активно розв’язували поставлені викладачем задачі та відповідали на контрольні запитання. Актуальність теми відмічено колегами. Вдалим педагогічним ходом було залучення дітей до вирішення задач у дошки з переведенням курсом валют (грн./$). Фрагмент фільму «Республіка Шкід» не залишився без уваги, з зацікавленістю переглядався присутніми і розкрив сутність роботи банківської системи.

11.11.16 р. на загально училищній лінійці підведені підсумки проведеної предметної декади яка отримала багато позитивних відгуків.

_______________________________________________________________________

Світ чудовий без жорстокості та насильства

«Світ чудовий без жорстокості та насильства» - таку назву мала акція, яка щороку проводиться в ПТУ №2. Здавалося б, що весь світ це розуміє! Але як приємно бачити яким є такий світ для дітей. Як приємно бачити його через їх творчі роботи! А й було де відпочити душі! Була радість від малюнків та фоторобіт, серед яких гр. №1- Шашмуріна Анастасія, Орлова Олександра є найкращі. Це роботи «Ця рука не вдарить дитину».

В серцях лише одне бажання – нехай світ для наших дітей буде завжди яскравим та звільненим від насильства.

_______________________________________________________________________

Предметний тиждень математики

З 06 по 12 жовтня в училищі проходив предметний тиждень математики.

З метою популяризації серед учнів математичних знань, заохочення учнів до вивчення математики для досконалого оволодіння обраною професією і вихованню почуття відповідальності були проведені відкриті заходи:

- усний журнал «Дивовижний світ математики» для учнів І курсу;

- математичний турнір для учнів ІІ курсу.

Запропоновані математичні ігри на перервах сприяють формуванню пізнавального інтересу, винахідливості, кмітливості, уваги.

Розв’язування олімпіадних задач допомагає зацікавити учнів нестандартними задачами, розвивати логічне та творче мислення.

Виставка «Геометричні ілюзії» привернула увагу дітей до неможливих фігур.

_______________________________________________________________________

Пожежні тренування в училищі

В ПТУ №2, 29 вересня 2016 року, було організовано та проведено протипожежні тренування з питань цивільного захисту. За темою: «Дії керівництва при виникненні пожежі в приміщеннях училища».

На тренування залучались: учні, майстри виробничого навчання, викладачі та інші працівники училища. Всього – 426 чоловік.

В актовому залі був проведений загально училищний захід, на якому виступив керівник об’єктового тренування – Зінченко В.Г. і відповідальна особа з ЦЗ – Ткаченко Л.А.

Також були проведені наступні заходи:

- евакуація за сигналом ЦЗ;

- використання вогнегасників;

- спортивно-масові заходи;

- підведення підсумків пожежних тренувань.

_______________________________________________________________________

«Ваш світлий подвиг незабутній»

26.09.2016 в актовій залі ПТУ №2 викладачем історії Чернецькою Н.О. був проведений відкритий виховний захід, присвячений Дню партизанської слави на тему «Ваш світлий подвиг незабутній». Були висвітлені історичні аспекти діяльності партизан на території України. Учениці ІІ курсу Голеницька Вікторія та Колісник Карина прочитали власні вірші. Учні подивились відеоролик «Йшли селом, йшли селом партизани». Вшанували партизанський подвиг хвилиною мовчання. Доречним завершенням заходу стала пісня «Журавлі» у виконанні викладача Чернецької Н.О.

_______________________________________________________________________

Тобі, наше рідне місто, присвячується!

Яскравим та урочистим заходом відсвяткували 240-річницю нашого улюбленого міста Дніпро учні та педагоги училища.

На подвір’ї училища кожна група підготувала та захистила композиції з природніх матеріалів, учні гуртка художньої самодіяльності підготували музичний подарунок, присвячених нашому місту.

По закінченню захисту композицій, журі відмітило кращі групи грамотами та солодощами.

_______________________________________________________________________

1 вересня – День знань!

Високе небо! Яскраве сонце! Чудове свято! Саме такими словами можна описати початок навчання 2016-2017 навчального року в ПТУ №2.

Розпочався день зі святкової лінійки, на якій вистачило місця всьому: урочистому привітанню з початком навчання директора Зінченко В.Г., теплій зустрічі гостей хлібом-сіллю, материнському напуттю, блакитно-жовтому диво-танцю, хвилюючій пісні про Дніпро, нагородам та подякам, а ще злетіли в небо чарівними кульками бажання гарного навчання. Вистачило місця радості від зустрічі, посмішкам дітей та хвилюванню всіх: дітей, батьків, гостей, всього педагогічного колективу. І було це хвилювання від щирого серця та з доброю посмішкою.

Пролунав перший дзвоник, віддано символічний «ключ» від майбутнього й проведений перший урок на тему: «Від проголошення незалежності до нової України».

Урочисто, піднесено, гордо говорили про рідну Україну вчителі та учні. Єдиний перший урок для учнів першого курсу на єдиному подиху закінчився ствердженням, що бути українцем – значить вірити в Україну!

_______________________________________________________________________

Патріотична акція "Прапор у твоєму вікні"

Професійно-технічне училище №2 м. Дніпропетровська долучається до проведення патріотичної акції "Прапор у твоєму вікні".

_______________________________________________________________________

Випускний 2016

24 червня в училищі відбулося свято народження нових робітників країни. Лунали добрі слова, учні отримували документи про освіту.

За час навчання вони подорослішали. В актову залу увійшли вже майбутніми майстрами. Приємно було дивитись і розуміти, що вони результат нашої праці. Для них сьогодні були приємні сюрпризи.

Учні підготували концерт. В залі лунали побажання та подяки від майстрів та вчителів, нагороди від адміністрації та керівників підприємств, де учні проходили практику.

Серед підприємств такі як: Інтерпайп НТЗ, ВАТ «Дніпротяжмаш», Євраз ім. Г.І. Петровського.

Серед нагороджених – найкращі учні: Яценко Атрур, Міщенко Роман, Мазуренко Владислав, Яровий Ілля.

Останні слова, остання пісня і побажання гарної робітничої долі та особистого щастя. Вітаємо, Вас, випускники!

_______________________________________________________________________


Міністерство освіти і науки України

Дніпропетровська обласна рада

Головне управління освіти і науки

Портал ПТО

ОНМЦ ПТО

Національна академія педагогічних наук України

Інститут професійно-технічної освіти НАПН України

ВАТ Інтерпайп НТЗ

Евраз (завод ім. Петровського)