Пропонуємо якісну освіту та високий попит на ринку праці регіону			Правильно обрана професія - запорука вашого майбутнього				ПТУ-2 - впевнений крок до професійного ростуКерівникам підприємств!

Головним енергетикам!

Контрольно-вимірювальна електротехнічна лабораторія Професійно-технічного училища №2 м. Дніпропетровська надає послуги на проведення вимірювань у сфері поширення державного метрологічного нагляду по слідуючим розцінкам:

– повний опір петлі фази – нуль – 56 грн.;

– опір ізоляції – 11 грн.;

– опір заземлюваного пристрою – 56 грн.;

– перехідний опір – 5 грн.;

Контактні телефони:

747 - 41 - 45

097 - 23 - 64 - 157

098 - 12 -13- 416

_______________________________________________________________

Шановні гості!

Відеозвіти постійно оновлюються та розміщені за посиланням: Канал ПТУ№2

____________________________________

Тиждень української писемності та мови

Тиждень української писемності та мови в ПТУ №2 пройшов у різноманітних конкурсах та випробуваннях, в яких прийняли участь не тільки учні, а й педагоги.

Розпочалося святкування з виховної години «Жива газета». Учні груп першого та другого курсів підготували тематичний наочний та відеоматеріал про розвиток української мови та літератури від від Кирила та Мефодія до Ліни Костенко. Лунали твори, що подобаються учням, цікаві факти з історії та розвитку української мови.

Після виховної години всі бажаючі учні 1 – 2 курсу взяли участь в 1 етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.

7 листопада учні розпочали з творчої роботи над відеороликом «Що для тебе мова?». Участь у соціальному опитуванні взяли учні та педагоги училища. А свою роботу вперше учні продемонстрували учасникам Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика.

Ранок 8 листопада присвятили видатній людині – меценату – Петру Яцику. Саме цього дня в бібліотеці училища було відкрито книжкову виставку «Моя люба мово!». Учні третього курсу знайомили з виставкою першокурсників.

Святковий день – 9 листопада почали з проведення 1 етапу ХVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Ось де панували справжні знання української мови!

Диктант національної єдності цього року писали учні та педагогічні працівники училища.

Настінна виставка «Гроно думок» засяяла новими газетами та творами учнів.

Попереду визначення переможців 1 етапу олімпіади та 1 етапу конкурсу ім. П.Яцика. Попереду насолода тим, що встигли зробити в цей тиждень та нагородження найкращих. Нехай щастить всім, хто прагне творчості та нових знань!

____________________________________

«Що для тебе мова?»

У рамках заходів, присвячених до Дня української мови та писемності, викладачем української мови та література Чехловою Тетяною Сергіївною було проведено cоціальне опитування «Що для тебе мова?» серед учнів та педагогів ПТУ № 2.

____________________________________

Святкуємо працею!

Саме так розпочалося святкування Дня української писемності та мови в Професійно-технічному училищі №2!

З початком першого уроку найталановитіші учні взяли участь у 1 етапі XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

В назначений час 32 працівника училища разом з учнями першого курсу приєднались до написання громадянами країни Диктанту національної єдності! В аудиторіях панувала святково- піднесена атмосфера.

____________________________________

Тиждень історії

Яскраво і бурхливо розпочався тиждень історії в ПТУ 2 під назвою «Україна та українці в революції 1917 року». В день відкриття тижня у фойє було оформлено виставку кращих стіннівок і малюнків учнів І та ІІ курсів «Українська революція 1917 року». Було створено куточок, де експонувалися кращі реферати з історії. В училищній бібліотеці учням пропонувався огляд історичної літератури, яка рекомендувалася для позакласного читання.

Впродовж тижня пройшло чимало цікавих та змістовних заходів. Серед них – брейн-ринг «Історичний марафон» між учнями І та ІІ курсу «Подорож у минуле», де перемогу одержали учні ІІ курсу.

Також учнями ІІ курсу був проведений захід під назвою «Історична консультація», де всі бажаючі учні та викладачі мали змогу отримати консультацію присвячену темі «Українська революція 1917 року».

Викладачем історії та правознавства Чернецькою Н.О. був проведений відкритий урок з історії України «Українська революція 1917 року», де учні І курсу групи №6

На завершальному етапі тижня учні були нагороджені грамотами, подяками, було визначеного «юного історика» нашого училища.

Тиждень історії пройшов під гаслом: «Українська революція 1917 року. Час летить над нами. Але тінь свою залишає за нашою спиною. Чи не у цій тіні наше минуле й майбутнє?».

____________________________________

Виховна година з цивільного захисту

В Професійно-технічному училищі №2 25.10.2017 року провели позаплановий захід з цивільного захисту. На якому виступили: директор – Зінченко В.Г. та інженер з ОП – Ткаченко Л.А.

В залі були присутні учні першого та другого курсів, викладачі та майстри виробничого навчання.

Інженер з ОП – Ткаченко Л.А. довела до слухачів «Методичні рекомендації щодо підготовки населення до дій в умовах загрози або вчинення терористичного акту», також було переглянуто серію відеороликів: «Як поводитись в екстремальних ситуаціях».

____________________________________

«Ніхто не забутий, ніщо не забуте …»

«Ніхто не забутий, ніщо не забуте …», під таким гаслом в ПТУ №2 м. Дніпро пройшла декада пам’яті, присвячена 74-й річниці визволення міста від нацистських окупантів.

«Хто загинув за Дніпро, житиме в віках …» - у виконанні активу бібліотеки літературно-музична композиція та книжкова виставка дали змогу присутнім в актовій залі учням, педагогам поринути в атмосферу війни, бойових дій осені 1943 р., форсування Дніпра, визволення міста.

Оплесками зустріли присутні учасника Великої Вітчизняної війни Черечечу Павла Івановича, який восени 1943 року 18-річним юнаком пішов на війну, у складі 152-ї стрілкової дивізії форсував Дніпро, визволяв Дніпропетровськ, Україну, Білорусь, Європу від фашистської навали і в переможному 1945 залишив свій автограф на рейхстазі.

В його честь зала була прикрашена яскравими стіннівками, бойовими листами, звучали фронтові пісні. Ветеран побажав присутнім миру, здоров’я та успіхів у навчанні.

____________________________________

Бібліотека – це ключ до знань

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек в бібліотечно-інформаційному центрі ПТУ №2 м. Дніпро пройшов бібліотечний урок для першокурсників за темою «Бібліотека – це ключ до знань».

Бібліотекар Камлук А.В. ознайомила учнів з історією створення книги та розвитку бібліотек від стародавніх часів до сьогоднішнього дня, про роль книги в духовному житті людини. Першокурсники ознайомились з правилами користування бібліотекою, правами і обов’язками читачів. Учні розповіли про бібліотеки, якими вони користуються та отримали пам’ятку «Поради читачеві».

____________________________________

«Пам’ятаємо!»

22.09.2017 р. в актовій залі училища викладачем історії Чернецькою Н.О. та учнями ІІ курсу був проведений відкритий виховний захід, присвячений Дню партизанської слави на тему: «Пам’ятаємо!». Були висвітлені історичні аспекти діяльності партизан на території України. Учні подивились відеоролик «Йшли селом, йшли селом партизани» та інші. Вшанували партизанський подвиг хвилиною мовчання. Доречним завершенням заходу стала пісня «Журавлі» у виконанні викладача Чернецької Н.О. та учня групи №8 Сінько Іллі.

____________________________________

День народження рідного міста

День народження рідного міста урочисто святкували педагоги та учні ПТУ №2. І все в актовій залі було як на справжньому дні народження! Подарунки, виготовлені своїми руками, серед яких малюнки, святкові газети, вироби з овочів та екібани з квітів, неймовірне орігамі та виготовлена власними руками копія малюнку «Я love Dnipro», а ще нескінченна низка добрих слів на честь рідного міста.

Лунали пісні різного часу про іменинника, згадано було історію від народження до сьогодення. Перлиною свята стала авторська поезія заступника директора з НВР Божко І.О. – яскравий приклад та запрошення до творчості.

____________________________________

Свято першого дзвоника

Перше вересня для будь-якого учбового закладу – свято! Новий 2017 – 2018 навчальний рік почато! І цьому не завадили ані вітер, ані дощ, ані сумне небо! Можливо тому, що на лінійці були справжні гарячі серця. На свято завітали гості: військовослужбовець – Єніна Ірина Вікторівна, священик храму трьох святих – отець Петро, начальник відділу кадрів підприємства «Техмаш» - Мироненко Анастасія Сергіївна, інженер з охорони праці профспілкового комітету заводу Інтерпайп НТЗ – Биков Василь Петрович. І все було по-справжньому: і щирі вітання гостей, і добре слово директора, і нагороди за досягнення минулого року всім, хто працював над результатами навчання та демонстрував не абиякі здібності у позакласній діяльності, і урочистий танок на честь рідної України, і кульки в небо! То ж, можна сказати, що погода не завадила, а навпаки, що перше «випробування» учні 2017 – 2018 навчального року витримали!

Свято першого дзвоника було продовжено першим уроком, на якому говорили про сучасне в Україні, бо тема уроку «Поважаємо європейські цінності – будуємо сучасну Україну». Говорили про зв'язок України з Європою, про плани України на майбутнє, про те, кому та як втілювати ці плани в життя. Свято відлунало. Починається праця. Тож, нехай вона буде плідною та несе радість!!! Нехай щастить вам, учні ПТУ №2!

____________________________________


Міністерство освіти і науки України

Дніпропетровська обласна рада

Головне управління освіти і науки

Портал ПТО

ОНМЦ ПТО

Національна академія педагогічних наук України

Інститут професійно-технічної освіти НАПН України

ВАТ Інтерпайп НТЗ

Евраз (завод ім. Петровського)