Пропонуємо якісну освіту та високий попит на ринку праці регіону			Правильно обрана професія - запорука вашого майбутнього				ПТУ-2 - впевнений крок до професійного росту«Пам’ятає світ врятований»

Весна іде і переможним кроком

В тюльпановому вічному вогні

Йде травень крізь хвилини, дні і роки

Несе нащадкам спогади свої

І з року в рік часопис віддаляє

Своїх нащадків далі від війни,

Та травень знов і знову нагадає,

Як із життя ішли його сини.

Кожен рік віддаляє нас від тієї незабутньої і великої переможної весни 1945 року та живою і невмирущою є пам'ять про тих, хто ціною власного життя відстояв мир, свободу і незалежність Батьківщини, врятував світ від фашистської навали.

«Пам’ятає світ врятований» - під таким гаслом пройшов урок пам’яті , присвячений Дню пам’яті та примирення та 73-річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

В залі були присутні ті, кому довелось побачити обличчя війни в юному віці. Це – діти війни.

З роками не меркне велич подвигу, здійсненного старшим поколінням на фронтах і в тилу.

Згадаємо всіх поіменно,

Серцем згадаємо своїм.

Це потрібно не мертвим,

Це потрібно живим!

_________________________________________________

Військово-патріотична гра «Джура»

Вітаємо рій «Сокіл», який прийняв участь та здобув 6 місце у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Джура», яка відбулася 19 квітня 2018 року на базі Дніпровського центру професійно-технічної освіти.

Мирза Кирило, Хлопов Павло, Гопотченко Сергій, Кравець Іван, Панчук Дмитро – група № 10, Волошина Сніжана, Колодка Альбіна, Петросян Маргарита – група № 1, Кравченко Анатолій – група № 6, Хмельницький Владислав – група № 3 прийняли участь в стройовій підготовці, стрільбі та спортивних випробуваннях. Петросян Маргарита та Колодка Альбіна показали високий рівень знань з основ медичної допомоги. Учні протягом року встигали вчитися, робити добрі справи та виховувати командний дух під час тренувань.

Участь у грі стала вже традиційною. Над підготовкою рою «Сокіл» систематично працювали педагоги: Кушніренко Тетяна Василівна, Маянок Тамара Гаврилівна, Шевченко Валентин Павлович. Окрема подяка: Бабіченко Наталії Володимирівні, Чехловій Тетяні Сергіївні, Чернецькій Наталії Олександрівні за активну підтримку рою «Сокіл».

Змагання залишили у учасників добрі спогади та бажання продовжувати традицію військово-патріотичного виховання серед молоді.

Готуємось до нових змагань та чекаємо перемог!

_________________________________________________

День захисника України

14 жовтня учні ПТУ №2 разом з усією країною влаштували свято на честь захисника України! Святкові газети з привітаннями, яскравий виступ учнів – все з подякою та від щирого серця. Також було продовжено традицію святкування Дня захисника України конкурсом патріотичної пісні! «Гей, козаки!», «Їхали козаки» лунало в актовій залі, залишаючи надію, що майбутні захисники – сила, розум, честь країни – це наші учні!

Пам’ятає світ врятований…

6 травня в актовій залі училища було проведено урок-реквієм «Пам’ятає світ врятований…» з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення.

Урок-реквієм підготували бібліотекар – Камлук А.В., викладач – Столярова В.А., випускна група №2 з професії «Верстатник широкого профілю».

Учні училища прослухали літературно-музичну композицію, присвячену подіям Другої світової війни, переглянули відеофільм про події війни, провели вахту пам’яті учасників тих страшних подій та вшанували хвилиною мовчання пам'ять про визволителів.

________________________________________________________

Про участь учнів училища в військово-патріотичній грі «Джура»

19 квітня рій нашого училища, «Сокіл», прийняв участь в І етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура».

Учні взяли назву рою «Сокіл» тому, що птах сокіл – благословенний Небом синтез розуму, мужності, молодості і сили.

Свято почалось з лінійки, теплих вітань козаків, щирих слів гостей.

Юні козаки продемонстрували вміння шикуватися, долати смугу перешкод, надавати першу медичну допомогу, прийняли участь в конкурсах «Відун», «Добре діло» та інших.

Сонячний день додав учням гарного настрою та бажання боротися за перемогу. Під час перерви учнів нагодували козацькою кашею.

Гра «Джура» - виховний захід, на засадах традицій Українського козацтва та козацько-лицарської духовності, який дуже сподобався учням.

______________________________________________


Міністерство освіти і науки України

Дніпропетровська обласна рада

Головне управління освіти і науки

Портал ПТО

ОНМЦ ПТО

Національна академія педагогічних наук України

Інститут професійно-технічної освіти НАПН України

ВАТ Інтерпайп НТЗ

Евраз (завод ім. Петровського)