Пропонуємо якісну освіту та високий попит на ринку праці регіону			Правильно обрана професія - запорука вашого майбутнього				ПТУ-2 - впевнений крок до професійного ростуВсеукраїнська Спартакіада

15-16 травня 2018 року у нашому місті відбулася Всеукраїнська Спартакіада серед учнів ПТНЗ з легкої атлетики. У змаганнях прийняли участь 10 команд з різних областей України.

Команда Дніпра зайняла І місце, на ІІ – Суми, на ІІІ – Рівно. За збірну області з ПТУ - 2 змагалися і перемогли Муленко Дмитро та Хмельницький Владислав.

Вітаємо з перемогою учнів та їх викладачів фізичного виховання.

_________________________________________________

Естафета

До Дня Перемоги пройшли змагання з легкоатлетичної естафети. Учні нашого учбового закладу прийняли участь у змаганнях і одержали перемогу, зайнявши І місце

_________________________________________________

Знову за перемогами!

Днями пройшли обласні змагання з «Козацьких наснаг» та «Легкій атлетиці». Учні нашого училища вибороли ІІ місце в змаганнях «Козацькі наснаги» у складі: Гонсалес Дмитро, Шабат Євген, Адаменко Олександр, Сидоренко Віталій, Щербина Станіслав, Мелещенко Гліб, Гончар Михайло, Жевжик Станіслав.

У змаганнях з легкої атлетики команда училища одержала перемогу, зайнявши І місце серед шести команд, це учні І та ІІ курсів: Хлопов Павло, Хмельницький Владислав, Ісламгалієв Владислав, Муленко Дмитро, Лісовець Олександр.

Дякуємо, так тримати!

_________________________________________________

«Козацькі наснаги»

Успішно пройшли змагання з «Козацьких наснаг», учні ПТУ №2 м. Дніпро посіли І місце, тепер вони приймуть участь в обласній Спартакіаді та будуть виборювати передові місця.

Перемогу нашій команді принесли: Гонсалес Дмитро (гр. № 8), Жевжик Станіслав (гр. № 8), Шабат Євген (гр. № 8), Сінько Ілля (гр. № 8), Сидоренко Віталій (гр. № 4), Щербина Станіслав (гр. № 4), Гончар Михайло (гр. № 4), Мелещенко Гліб (гр. № 4).

_________________________________________________

Наші легкоатлети

Гідно виступили наші легкоатлети, здобувши перемогу (І місце) в загальному заліку 62 міської Спартакіади серед учнів ПТНЗ м. Дніпра.

Пишаємося нашими спортсменами:

– Муленко Дмитро – І місце в стометрівці та І місце у стрибках у довжину; Ісламгалієв Владислав став переможцем на дистанції 400 м та 1000 м; також не було рівних нашій команді в естафеті 4х100 м.

– Хлопов Павло – ІІ місце в стометрівці; Хмельницький Владислав – ІІ місце на дистанції 400 м.

– Лісовець Олександр – ІІІ місце на дистанції 400 м; Хлопов Павло – ІІІ місце у стрибках у довжину; Гонсалес Дмитро – ІІІ місце на дистанції 100 м та 400 м.

Наша команда 26.04.2018 р. буде захищати честь та гідність міста на обласній Спартакіаді з легкої атлетики.

Дякуємо хлопцям, так тримати!

_________________________________________________

Змагання з боксу

На базі ДРЦПТО-11 відбулися змагання з боксу серед юнаків 2000-2001 року народження в залік 62 міській Спартакіаді серед учнів ПТНЗ м. Дніпро.

За збірну команду нашого училища виступали: Щагін Владислав та Жемякін Максим, які зайняли ІІ місце, Міхальков Владислав та Ващенко Владислав – стали переможцями цих змагань. В цілому команда ПТУ №2 зайняла ІІ загальнокомандне місце. Так тримати!

_________________________________________________

Знову за перемогами!

16.11.2017 року відбулися змагання з гирьового спорту серед юнаків (16-18 років, гиря 16 кг). Учні (Сидоренко Віталій, Щербина Станіслав, Чернов Іван) зайняли І місце. Серед старших юнаків (19-21 рік, гиря 24 кг) учні (Міхальов Максим, Суворов Владислав, Геращенко Володимир) зайняли ІІІ місце.

Бажаємо учасникам подальших успіхів!

_________________________________________________

Про 62 міську Спартакіаду

09.11.2017 року учні ПТУ №2 прийняли участь у 62-й міській Спартакіаді з силового триборства.

Юнаки (Сасов Дмитро, Адаменко Олександр, Гонсалес Дмитро) зайняли ІІ місце, а дівчата (Суха Олена, Колодка Альбіна, Орлова Олександра) зайняли ІІІ місце.

_________________________________________________

Про проведення Олімпійського уроку

13 вересня 2017 року відбулися змагання з шахів та настільного тенісу до Дня фізичної культури та спорту, та Всеукраїнського Олімпійського уроку та тижня, де учні училища прийняли активну участь в змаганнях «Веселі старти» та «Олімпійський урок». По завершенню свята кращі учні були нагороджені подяками та почесними грамотами.

_________________________________________________

Наші перемоги!

Ще один день перемог принесли наші учні, які відповідально віднеслися до змагань та посіли 3 місце у змаганнях з настільного тенісу та стритболу.

Між навчальними закладами йде напружена боротьба, але ми будемо прагнути до перемоги!

________________________________________________

Наші перемоги!

Продовжуючи рубрику «Наші перемоги» - доповідаємо, що другим видом 61 міської Спартакіади були змагання з гімнастичного триборства. Проходили вони у залі ДВПУБ. Наша команда (Гонсалес Дмитро, Адаменко Олександр, Терновський Владислав) зайняла 1 місце. Вітаємо переможців!

_________________________________________________

Наші перемоги!

Змагання 61 міської Спартакіади розпочалися турніром із шахів, у якому Лисенко Дмитро та Власова Олександра посіли 3 місця.

______________________________________________

Відкриття 61 загально училищної Спартакіади

05.10.2016 року відбулося відкриття 61 загально училищної Спартакіади. Учні прийняли участь у змаганнях з гирьового спорту, стрибках у довжину з розбігу, бігу на дистанцію 500 м (дівчата) та 1000 м (юнаки), естафеті 4х50 м та перетягуванні канату.

Участь у змаганнях прийняли понад 280 чол. Учні були нагороджені грамотами за призові місця.

______________________________________________


Міністерство освіти і науки України

Дніпропетровська обласна рада

Головне управління освіти і науки

Портал ПТО

ОНМЦ ПТО

Національна академія педагогічних наук України

Інститут професійно-технічної освіти НАПН України

ВАТ Інтерпайп НТЗ

Евраз (завод ім. Петровського)