Пропонуємо якісну освіту та високий попит на ринку праці регіону			Правильно обрана професія - запорука вашого майбутнього				ПТУ-2 - впевнений крок до професійного росту

Про проведення Олімпійського уроку

13 вересня 2017 року відбулися змагання з шахів та настільного тенісу до Дня фізичної культури та спорту, та Всеукраїнського Олімпійського уроку та тижня, де учні училища прийняли активну участь в змаганнях «Веселі старти» та «Олімпійський урок». По завершенню свята кращі учні були нагороджені подяками та почесними грамотами.

_________________________________________________

Наші перемоги!

Ще один день перемог принесли наші учні, які відповідально віднеслися до змагань та посіли 3 місце у змаганнях з настільного тенісу та стритболу.

Між навчальними закладами йде напружена боротьба, але ми будемо прагнути до перемоги!

________________________________________________

Продовжуючи рубрику «Наші перемоги» - доповідаємо, що другим видом 61 міської Спартакіади були змагання з гімнастичного триборства. Проходили вони у залі ДВПУБ. Наша команда (Гонсалес Дмитро, Адаменко Олександр, Терновський Владислав) зайняла 1 місце. Вітаємо переможців!

Змагання 61 міської Спартакіади розпочалися турніром із шахів, у якому Лисенко Дмитро та Власова Олександра посіли 3 місця.

______________________________________________

Відкриття 61 загально училищної Спартакіади

05.10.2016 року відбулося відкриття 61 загально училищної Спартакіади. Учні прийняли участь у змаганнях з гирьового спорту, стрибках у довжину з розбігу, бігу на дистанцію 500 м (дівчата) та 1000 м (юнаки), естафеті 4х50 м та перетягуванні канату.

Участь у змаганнях прийняли понад 280 чол. Учні були нагороджені грамотами за призові місця.