Пропонуємо якісну освіту та високий попит на ринку праці регіону			Правильно обрана професія - запорука вашого майбутнього				ПТУ-2 - впевнений крок до професійного ростуЗнову за перемогами!

16.11.2017 року відбулися змагання з гирьового спорту серед юнаків (16-18 років, гиря 16 кг). Учні (Сидоренко Віталій, Щербина Станіслав, Чернов Іван) зайняли І місце. Серед старших юнаків (19-21 рік, гиря 24 кг) учні (Міхальов Максим, Суворов Владислав, Геращенко Володимир) зайняли ІІІ місце.

Бажаємо учасникам подальших успіхів!

_________________________________________________

Про 62 міську Спартакіаду

09.11.2017 року учні ПТУ №2 прийняли участь у 62-й міській Спартакіаді з силового триборства.

Юнаки (Сасов Дмитро, Адаменко Олександр, Гонсалес Дмитро) зайняли ІІ місце, а дівчата (Суха Олена, Колодка Альбіна, Орлова Олександра) зайняли ІІІ місце.

_________________________________________________

Про проведення Олімпійського уроку

13 вересня 2017 року відбулися змагання з шахів та настільного тенісу до Дня фізичної культури та спорту, та Всеукраїнського Олімпійського уроку та тижня, де учні училища прийняли активну участь в змаганнях «Веселі старти» та «Олімпійський урок». По завершенню свята кращі учні були нагороджені подяками та почесними грамотами.

_________________________________________________

Наші перемоги!

Ще один день перемог принесли наші учні, які відповідально віднеслися до змагань та посіли 3 місце у змаганнях з настільного тенісу та стритболу.

Між навчальними закладами йде напружена боротьба, але ми будемо прагнути до перемоги!

________________________________________________

Наші перемоги!

Продовжуючи рубрику «Наші перемоги» - доповідаємо, що другим видом 61 міської Спартакіади були змагання з гімнастичного триборства. Проходили вони у залі ДВПУБ. Наша команда (Гонсалес Дмитро, Адаменко Олександр, Терновський Владислав) зайняла 1 місце. Вітаємо переможців!

_________________________________________________

Наші перемоги!

Змагання 61 міської Спартакіади розпочалися турніром із шахів, у якому Лисенко Дмитро та Власова Олександра посіли 3 місця.

______________________________________________

Відкриття 61 загально училищної Спартакіади

05.10.2016 року відбулося відкриття 61 загально училищної Спартакіади. Учні прийняли участь у змаганнях з гирьового спорту, стрибках у довжину з розбігу, бігу на дистанцію 500 м (дівчата) та 1000 м (юнаки), естафеті 4х50 м та перетягуванні канату.

Участь у змаганнях прийняли понад 280 чол. Учні були нагороджені грамотами за призові місця.

______________________________________________


Міністерство освіти і науки України

Дніпропетровська обласна рада

Головне управління освіти і науки

Портал ПТО

ОНМЦ ПТО

Національна академія педагогічних наук України

Інститут професійно-технічної освіти НАПН України

ВАТ Інтерпайп НТЗ

Евраз (завод ім. Петровського)