Пропонуємо якісну освіту та високий попит на ринку праці регіону			Правильно обрана професія - запорука вашого майбутнього				ПТУ-2 - впевнений крок до професійного ростуПро проведення Олімпійського уроку

13 вересня 2017 року відбулися змагання з шахів та настільного тенісу до Дня фізичної культури та спорту, та Всеукраїнського Олімпійського уроку та тижня, де учні училища прийняли активну участь в змаганнях «Веселі старти» та «Олімпійський урок». По завершенню свята кращі учні були нагороджені подяками та почесними грамотами.

________________________________________________________

Наші перемоги!

Ще один день перемог принесли наші учні, які відповідально віднеслися до змагань та посіли 3 місце у змаганнях з настільного тенісу та стритболу.

Між навчальними закладами йде напружена боротьба, але ми будемо прагнути до перемоги!

________________________________________________________

Наші перемоги!

Продовжуючи рубрику «Наші перемоги» - доповідаємо, що другим видом 61 міської Спартакіади були змагання з гімнастичного триборства. Проходили вони у залі ДВПУБ. Наша команда (Гонсалес Дмитро, Адаменко Олександр, Терновський Владислав) зайняла 1 місце. Вітаємо переможців!

________________________________________________________

Наші перемоги!

Змагання 61 міської Спартакіади розпочалися турніром із шахів, у якому Лисенко Дмитро та Власова Олександра посіли 3 місця.

________________________________________________________

Відкриття 61 загально училищної Спартакіади

05.10.2016 року відбулося відкриття 61 загально училищної Спартакіади. Учні прийняли участь у змаганнях з гирьового спорту, стрибках у довжину з розбігу, бігу на дистанцію 500 м (дівчата) та 1000 м (юнаки), естафеті 4х50 м та перетягуванні канату.

Участь у змаганнях прийняли понад 280 чол. Учні були нагороджені грамотами за призові місця.

В училищі олімпійський тиждень!

У рамках Олімпійського руху та до «Дня фізкультурника» в Професійно-технічному училищі, 06.09.2016 року, проходили змагання з таких видів спорту: біг 100 м, стрибки на скакалці, підтягування на перекладині та перетягування канату.

08.09.2016 року проходила загально училищна ранкова зарядка, участь прийняли усі діти та керівництво училища.

Цього та наступного тижня заплановано ряд заходів: настільний теніс, перегляд відеороликів про Олімпійський рух, про участь наших спортсменів на Олімпійських іграх, «Веселі старти» та турнір з шахів.

____________________________________________________

Спортивні досягнення

В ПТУ №2 багато уваги приділяють спортивному житті училища. Учні приймають участь у всіх видах Спартакіади: це шахи, настільний теніс (ІІ місце), силове триборство (І місце), гирьовий спорт (І та ІІ місця), волейбол (ІІІ місце), баскетбол (IV місце), бокс (І місце), міні-футбол (VI місце), легка атлетика (ІІ місце в міській та І місце в обласній).

У загальному заліку, 60-ї міської Спартакіади, ПТУ №2 посіло четвертий раз І місце.

Також діти приймають участь у товариських зустрічах серед шкіл міста, це «Веселі старти» та ігрові види програм з футболу та баскетболу.

Так тримати!!!

____________________________________________________

СПАРТАКІАДА

14 вересня на спортивному майданчику відбулось відкриття 60-ї Спартакіади. Хлопці брали участь у змаганнях зі штовхання ядра, гирьового спорту, естафетах, кросу. Спортивне життя училища проходить на високому рівні, з великим азартом, нагородженням переможців та призерів.

_____________________________________________________

День фізкультурника!

11 вересня традиційно було проведено змагання до «Дня фізкультурника», де учні змагаються в бігу на 100 метрів, стрибках в довжину, настільному тенісі, підтягуванні на перекладині та перетягуванні каната. По завершенню свята кращі учні були нагороджені подяками та почесними грамотами.

_____________________________________________________


Міністерство освіти і науки України

Дніпропетровська обласна рада

Головне управління освіти і науки

Портал ПТО

ОНМЦ ПТО

Національна академія педагогічних наук України

Інститут професійно-технічної освіти НАПН України

ВАТ Інтерпайп НТЗ

Евраз (завод ім. Петровського)