Професiйно-технiчне училище №2 м.Днiпро


готує кваліфікованих робітників
на базі 9-ти та 11-ти класів
для машинобудівної та металургійної галузей

КЕРІВНИЙ СКЛАД УЧИЛИЩА

Зінченко В. Г.

Директор училища

Відмінник освіти України. В системі профтехосвіти працює з 1976 року. З 1997 року очолює Професійно-технічне училище №2 м. Дніпро. Під його керівництвом створено сучасну матеріальну базу, впроваджуються інноваційні методики навчання, підтримуються тісні партнерські зв’язки з підприємствами – замовниками кадрів. Приділяє значну увагу формуванню сучасного педагогічного колективу. Досвідчений, вимогливий, умілий організатор навчально-виробничого процесу, висококваліфікований фахівець, принциповий керівник, користується авторитетом і визнанням колег, учнів, батьків.

Нагороди: Почесна грамота Міністерства освіти України, нагрудний знак «За вагомий внесок в розвиток професійно-технічної освіти», подяка Дніпропетровської обласної ради, подяка міського голови.

Божко І. О.

Заступник директора з 

навчально-виробничої роботи

В системі профтехосвіти працює з 1999 року. Викладач вищої категорії, викладач-методист, переможець обласного методичного фестивалю «Креативний підхід до формування професійної мобільності фахівця на сучасному ринку». Автор електронних посібників з професії: «Верстатник широкого профілю».

Нагороди: диплом ІІІ ступеня методичного фестивалю, грамоти обласної організації Всеукраїнської асоціації працівників профтехосвіти, навчально-методичного центру профтехосвіти, Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації

Бабіченко Н. В.

Заступник директора з

навчально-виховної роботи

В системі профтехосвіти працює з 1981 року. Викладач вищої категорії. Працює над реалізацією концепції виховної роботи училища, організовує та проводить різноманітні заходи, що забезпечують виховну роботу в усіх її напрямках.

Нагороди: нагрудний знак «За вагомий внесок у розвиток професійної освіти України», Почесні грамоти та диплом Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації

Сиротченко О. В.

Старший майстер

В системі профтехосвіти працює з 1986 року. З 2010 року працює на посаді старшого майстра. Велику увагу приділяє зміцненню матеріально-технічної бази училища, налагодженню та розвитку партнерських стосунків з промисловими підприємствами міста щодо надання робочих місць для виробничої практики, працевлаштування та професійного становлення випускників на виробництво. Досконало володіє сучасними науковими підходами та методами виховання майбутніх фахівців.

Нагороди: грамоти та подяки Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації

Мазур І. Б.

Методист училища

В системі профтехосвіти працює з 2001 року. Викладач першої категорії. Методична мета: «Підвищення якості загальноосвітньої підготовки для ефективності впровадження методів проектів, як форми сучасних освітніх технологій навчання, у навчально-виробничий та навчально-виховний процес». Має високий рівень знань з професійної діяльності «оператор комп’ютерного набору». Методична підготовка дозволяє досягати високих результатів. Досконало володіє методикою викладання, використовуючи різні методи і прийоми активізації розумової діяльності учнів, постійно підвищує власний професійний рівень.

Нагороди: грамоти Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації та грамоти навчально-методичного центру профтехосвіти

Кушніренко Т. В.

Керівник фізичного виховання

В системі профтехосвіти працює 1992 року. З 1997 року займає посаду керівника фізичного виховання. Викладач вищої категорії. Сприяє створенню зразкової спортивної бази училища та фізкультурно-масової роботи серед учнів. Під її керівництвом збірні команди училища традиційно стають переможцями та призерами міських та обласних змагань.

Нагороди: нагрудний знак «За вагомий внесок у розвиток професійної освіти України», Почесні грамоти та диплом Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації