на базі 9-ти та 11-ти класів
для машинобудівної та металургійної галузей за 17 ліцензованими професіями.

СПОРТИВНО-МАСОВА РОБОТА

Змагання з боксу

На базі ДРЦПТО-11 відбулися змагання з боксу серед юнаків 2000-2001 року народження в залік 62 міській Спартакіаді серед учнів ПТНЗ м. Дніпро.

За збірну команду нашого училища виступали: Щагін Владислав та Жемякін Максим, які зайняли ІІ місце, Міхальков Владислав та Ващенко Владислав – стали переможцями цих змагань. В цілому команда ПТУ №2 зайняла ІІ загальнокомандне місце. Так тримати!

Image
Image

Наші легкоатлети

Гідно виступили наші легкоатлети, здобувши перемогу (І місце) в загальному заліку 62 міської Спартакіади серед учнів ПТНЗ м. Дніпра.

Пишаємося нашими спортсменами:

Муленко Дмитро – І місце в стометрівці та І місце у стрибках у довжину; Ісламгалієв Владислав став переможцем на дистанції 400 м та 1000 м; також не було рівних нашій команді в естафеті 4х100 м.

Хлопов Павло – ІІ місце в стометрівці; Хмельницький Владислав – ІІ місце на дистанції 400 м.

Лісовець Олександр – ІІІ місце на дистанції 400 м; Хлопов Павло – ІІІ місце у стрибках у довжину; Гонсалес Дмитро – ІІІ місце на дистанції 100 м та 400 м.

Наша команда 26.04.2018 р. буде захищати честь та гідність міста на обласній Спартакіаді з легкої атлетики.

Дякуємо хлопцям, так тримати!

Image
Image

«Козацькі наснаги»

Успішно пройшли змагання з «Козацьких наснаг», учні ПТУ №2 м. Дніпро посіли І місце, тепер вони приймуть участь в обласній Спартакіаді та будуть виборювати передові місця.

Перемогу нашій команді принесли: Гонсалес Дмитро (гр. № 8), Жевжик Станіслав (гр. № 8), Шабат Євген (гр. № 8), Сінько Ілля (гр. № 8), Сидоренко Віталій (гр. № 4), Щербина Станіслав (гр. № 4), Гончар Михайло (гр. № 4), Мелещенко Гліб (гр. № 4).

Знову за перемогами!

Днями пройшли обласні змагання з «Козацьких наснаг» та «Легкій атлетиці». Учні нашого училища вибороли ІІ місце в змаганнях «Козацькі наснаги» у складі: Гонсалес Дмитро, Шабат Євген, Адаменко Олександр, Сидоренко Віталій, Щербина Станіслав, Мелещенко Гліб, Гончар Михайло, Жевжик Станіслав.

У змаганнях з легкої атлетики команда училища одержала перемогу, зайнявши І місце серед шести команд, це учні І та ІІ курсів: Хлопов Павло, Хмельницький Владислав, Ісламгалієв Владислав, Муленко Дмитро, Лісовець Олександр.

Дякуємо, так тримати!

Image
Image
Image
Image

Естафета

До Дня Перемоги пройшли змагання з легкоатлетичної естафети. Учні нашого учбового закладу прийняли участь у змаганнях і одержали перемогу, зайнявши І місце

Image
Image

Всеукраїнська Спартакіада

15-16 травня 2018 року у нашому місті відбулася Всеукраїнська Спартакіада серед учнів ПТНЗ з легкої атлетики. У змаганнях прийняли участь 10 команд з різних областей України.

Команда Дніпра зайняла І місце, на ІІ – Суми, на ІІІ – Рівно. За збірну області з ПТУ - 2 змагалися і перемогли Муленко Дмитро та Хмельницький Владислав.

Вітаємо з перемогою учнів та їх викладачів фізичного виховання.

Image
Image
Image

Якщо хочеш бути здоровим-будь ним!

Саме під таким гаслом розпочався Тиждень фізичної культури і спорту в ПТУ № 2. Єдина зарядка захопила учнів та працівників. Можливістю подбати про своє здоров'я скористались усі! Під керівництвом викладачів фізичної культури Кушніренко Тетяни Василівни та Маянок Тамари Гаврилівни заряд бадьорості отримано! Попереду турнір із шахів, змагання з тенісу, єдиний урок та естафета!

Image
Image
Image

День фізкультурника -11 серпня

До Дня фізкультурника в нашому училищі було проведено ряд спортивних заходів - це шахи, настільний теніс, біг на 60м, рідтягування на перекладені, рухомі естафети, стрибки на скакалці, претягування канатів. Учні із задоволенням змагалися у всіх видах програм, в деяких змаганнях приймали участь викладачі та майстри училища. Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та дипломами.

Image
Image
Image
Image

Змагання з міні футболу.

02-04.10.18 року пройшли змагання з міні футболу на базі ДЦПТО в залік 63 міської Спартакіади. Боротьба була дуже напруженою, з 10 команд учні нашого училища зайняли 5 місце. Вітаємо наших хлопців!

Image
Image

Змагання з гирьового спорту

30 жовтня 2018 р. на базі ДПЗЛ м. Дніпро відбулися змагання з гирьового спорту в залік 63-ї міської Спартакіади серед учнів ПТНЗ м.Дніпро. Учні нашого училища вибороли перемогу у гирях 16 кг та 24 кг - це Хмельницький Владислав, Жук Олександр, Кенгерлинський Максим, Щербина Стас, Чернов Іван та Сидоренко Віталій, останній учень є чемпіоном міста, області, України та призером Європи з цього виду спорту.

Image
Image

Змагання з шахів в залік 63-ї Спартакіади серед учнів ПТНЗ м. Дніпро.

20 грудня пройшли змагання з шахів в залік 63-ї Спартакіади серед учнів ПТНЗ м. Дніпро.

Учні ПТУ 2 прийняли участь у змаганнях. Біляєва Валентина серед дівчат зайняла - ІІ місце, а Хоменко Володимир серед юнаків - ІІІ місце.

Вітаємо наших презерів!

Image
Image

63-ї Спартакіада з легкої атлетики ПТНЗ м. Дніпро.

У рамках 63-ої спартакіади серед учнів ПТНЗ пройшли змагання з легкої атлетики. Команда Професійно-технічного училища № 2 перемогла у трьох видах цієї дисципліни - міська, обласна спартакіада та чемпіонат України.
Також наша команда з "Козацьких наснаг" одержала перемогу у міській та обласній спартакіаді в залік 63-ої спартакіади серед учнів ПТНЗ. Таким чином учні нашого навчального закладу здобули путівку до спартакіади України з "Козацьких наснаг", яка відбудеться у м. Херсон.
Вітаємо всіх з перемогами та бажаємо успіхів в подальших змаганнях!

Image
Image
Image
Image
Image

Естафета до дня перемоги

18 травня пройшла естафета присвячена Дню перемоги над нацизмом. Команда ПТУ № 2 прийняла участь у цих змаганнях і здобула перемогу. Вітаємо наших переможців!