Професiйно-технiчне училище №2 м.Днiпро


готує кваліфікованих робітників за професіями
на базі 9-ти та 11-ти класів
для машинобудівної та металургійної галузей за 17 ліцензованими професіями.

Проект "Імена козацьких героїв на прапорах ЗСУ"

Військово-патріотична гра «Джура»

Вітаємо рій «Сокіл», який прийняв участь та здобув 6 місце у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Джура», яка відбулася 19 квітня 2018 року на базі Дніпровського центру професійно-технічної освіти.

Мирза Кирило, Хлопов Павло, Гопотченко Сергій, Кравець Іван, Панчук Дмитро – група № 10, Волошина Сніжана, Колодка Альбіна, Петросян Маргарита – група № 1, Кравченко Анатолій – група № 6, Хмельницький Владислав – група № 3 прийняли участь в стройовій підготовці, стрільбі та спортивних випробуваннях. Петросян Маргарита та Колодка Альбіна показали високий рівень знань з основ медичної допомоги. Учні протягом року встигали вчитися, робити добрі справи та виховувати командний дух під час тренувань.

Image
Image
Image
Image

«Пам’ятає світ врятований»

Весна іде і переможним кроком

В тюльпановому вічному вогні

Йде травень крізь хвилини, дні і роки

Несе нащадкам спогади свої

І з року в рік часопис віддаляє

Своїх нащадків далі від війни,

Та травень знов і знову нагадає,

Як із життя ішли його сини.

Кожен рік віддаляє нас від тієї незабутньої і великої переможної весни 1945 року та живою і невмирущою є пам'ять про тих, хто ціною власного життя відстояв мир, свободу і незалежність Батьківщини, врятував світ від фашистської навали.

«Пам’ятає світ врятований» - під таким гаслом пройшов урок пам’яті , присвячений Дню пам’яті та примирення та 73-річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

В залі були присутні ті, кому довелось побачити обличчя війни в юному віці. Це – діти війни.

З роками не меркне велич подвигу, здійсненного старшим поколінням на фронтах і в тилу.

Згадаємо всіх поіменно,

Серцем згадаємо своїм.

Це потрібно не мертвим,

Це потрібно живим!

Image
Image

 Змагання з допризивної підготовки. 

09.10.18 року відбулися змагання з допризивної підготовки. Команда училища посіла 3 місце серед восьми команд-учасників. 

Жук Олександр став абсолютним чемпіоном міста з 4 видів програми.

На обласних змаганнях з допризовної підготовки Жук Олександр та Мороз Владислав стали переможцями зайнявши 1 місце з восьми команд.

Image
Image

 День Захисника України – свято мужності та прагнення до волі.

День Захисника України – свято мужності та прагнення до волі. Святом пісні духу святкували цей день учні ПТУ№2. Традиційний конкурс патріотичної пісні зібрав у залі учнів першого та другого курсу. Кожна група перетворилася на хор. Пісні обирали за тематикою свята, а виконували від щирого серця, дякуючи всім захисникам України!ми зайнявши 1 місце з восьми команд.

Image
Image

 Патріотичне виховання

Патріотичне виховання - один із найважливіших напрямів формування свідомого громвдянина. Саме з цією метою учні ПТУ № 2 відвідали музей АТО м. Дніпро. За словами учнів, саме перегляд фільму та експозиції змиінив їх ставлення до сучасного України. 

А тим часом, в актовій залі училища проходив захід, присвячений Революції Гідності. Говорити було важко, слухали, затамувавши подих. Але говорити треба. Пам'ятати треба, бо на захист ставати сучасному молодому поколінню.