24.06.2020 року в групі №10 пройшла Державна кваліфікаційна атестація з професії "Верстатник широкого профілю. Оператор верстатів з програмним керуванням". Майбутні робітники покзали високий рівень фахової підготовки продемонстрували свої знання та професійні навики.

З метою покращення підготовки здобувачів освіти Професійно-технічного училища №2 м.Дніпро 02 червня відбувся попередній захист дипломних робіт здобувачів освітнього з професії "Верстатник широкого профілю, оператор верстатів з ПК" денної форми навчання 2017 року набору.

Будь-яке змагання - це випробування! Сучасні методи роботи педагогів з формування професійних та базових компетенцій у здобувачів освіти нашого закладу досягли призових місць у конкурсах обласного, регіонального та всеукраїнського рівнів.

6 травня 2020 року ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ на дистанційній навчальній платформі  Google Classroom  ПТУ-2 відбулася онлайн зустіч викладача історії Берковської О.В. із здобувачами освіти закладу. Саме в сучасному контексті історії України важливо нагадати про вагомий внесок українців в здобуття перемоги над нацизмом та загарбництвом, про численні злочини жорстокої війни і Голокост.

В нашому навчальному закладі розпочався тиждень присвячений Дню захисту прав споживачів. У 1983 році 15 березня було закріплене у міжнародному календарі святкових дат як Всесвітній день захисту прав споживачів.

Шановні друзі! Ось і закінчився цикл зимових календарних свят українців, закінчився традиційним святом Колодія. Витоки цього свята сягають глибокої давнини.

День пам`яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам`яті Героїв Небесної Сотні".

14 лютого в Україні відзначається неофіційне свято День закоханих. Підготовка до Свята в нашому училищі розпочалась напередодні 14 лютого. Всім бажаючим (здобувачам освіти і співробітникам) було запропоновано відправити святкову «валентинку» будь-кому з навчального закладу через училищний «ПОШТАМП».

З 12.02 по 14.02.2020р. в м. Київ відбувся ІІ етап конкурсу "Енергія і середовище". На захист було запрошено 160 учасників: учні шкіл, училищ, ліцеїв, гімназій, коледжів, студенти І к. ВНЗ.

До Дня пам'яті Героїв Крут в нашому закладі була проведена виховна година "Бій за майбутнє". Крути – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних змагань 1917-1921 років.

День Соборності України - свято, що відзначається щороку в день проголошення возз'єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 році, а разом з тим - українських традицій, звичаїв, мови, що мало велике історичне значення для українського народу.

Дні новорічного настрою, що розпочалися 19 грудня - День Святого Миколая, запам'яталися учням відвідуванням дитячого будинку, веселою підготовкою до свят, конкурсом на кращй новорічний кабінет та загальноучилищної ялинки.

Твій вибір – Твоє життя! Таким гаслом було розпочато й завершено профілактичний захід «Ні, наркотикам!», проведений в День боротьби з наркотичними речовинами.

Педагогічний колектив Професійно-технічного училища №2 м.Дніпро активно включився в проведення тижня, присвяченого 71-ій річниці проголошення Загальної декларації прав людини. Відповідно розроблених заходів тиждень почався з проведення Всеукраїнського уроку «Права людини» з нагоди 71-ї річниці прийняття «Загальної декларації прав людини».

З метою допомоги учням шкіл визначитися у професіональному напрямку та інформування щодо стану сучасного ринку праці, з початку нового навчального року учні шкіл відвідують ПТУ-2 м. Дніпро, де знайомляться з матеріально-технічною базою, приймають активну участь у майстер-класах з кожної професії.

Низкою класних годин "Дякуємо тобі, захисник!" розпочати тиждень учні ПТУ № 2 м. Дніпро. В кожному кабінеті говорили по-різному: дякували сердцем, звертались душею. переглядаючи сторінки сучасної історії, єднало всіх побажання захисникам і захисницям здоров'я, витримки, сили духу та миру в Україні! Слава Україні! Героям слава!

Вітаємо з перемогою! Учениця групи № 3 за професією "Оператор комп'ютерного набору. Контролер у виробництві чорних металів" Беляєва Валентина посіла ІІ місце у другому етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та стала учасницею ІІІ етапу цього конкурсу!

Художній музей рідного міста відвідали учні Професійно-технічного училища № 2 м.Дніпра. Серед набудих знань - сторінки історії музею, розвиток живопису, його традиції та течії, творчість художників Катеринославщини - Дніпропетровщини. Отриманий скарб: відчуття краси, вміння сприймати й розуміти живопис забрали з собою. Екскурс вулицями рідного міста розкрив учням таємниці деяких будівель.

З метою поширення обсягу знань та надання інформації підручників реального підгрунтя, учні Професійно-технічного закладу № 2 відвідали Музей Пам'ять єврейського народу і Голокост в Україні. Близько 140 учнів протягом місяця ознайомились із документальним підтвердженням болючих сторінок історії нашої країни.