Виставка творчих робіт за професіями :

    • Електромонтер

    • Верстатник

    • Зварники

vistavka tvorchih robit 1

vistavka tvorchih robit 2

Майстер-клас. Складання (переліку) для пробної кваліфікаційної роботи

 mayster klas

 

Знайомство з професією «Верстатник широкого профілю»

 

Майстер клас Виготовлення деталі ВАЛ

Знайомство з професією "Верстатник широкого профілю, оператор верстатів з ПК"

 

Знайомство з професією "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування"

 

Екскурсія здобувачів освіти на підприємство ПАТ «ІНТЕРПАЙП»

nashi uchni prodovzhuyut maksimalno aktivno doslidzhuvati maybutni profesii

 

 

 

 

12 травня КЗ "Професійно-технічне училище №2" ДМР взяло участь у "Dnipro Education City"!
Це був наймасштабніший освітній івент року, де зібралися тисячі юнаків та дівчат, які прагнуть здобути якісну освіту та розпочати успішну кар'єру! ‍‍
На нашому стенді ми презентували всі доступні професії, які можна опанувати в нашому училищі. Детально розповіли про кожну спеціальність, її особливості та перспективи працевлаштування. ‍‍
Ми щиро віримо, що цей захід допоміг багатьом відвідувачам визначитися з вибором майбутньої професії та зробити перший крок до успішного життя!
Дякуємо всім, хто завітав до нашого стенду!

 

Яскравими кольорами розпочався третій тиждень травня в ПТУ № 2 - заходи до Дня вишиванки пройшли в кожній групі. Селфі у вишиванках, екскурс і історію української вишиванки, досліди про візерунки орнаменти по регіонах України.
Відкрита інтерактивна виховна година " Вишиванка – генетичний код нації" від викладача української мови та літератури Тетяни Чехлової. Учасники дізналисяч факти з історії вишиванки, її призначення, культурну цінність, історичну спадщину. Для всіх учасників виховної години стало приємною несподіванкою декламація Тетяною Чехлової авторської поезії «Майстриня щастя вишивала».
Вишивана наша Україна – перлина світу!
 
 
Вишиванка – це наш національний символ і генетичний код, традиція та історія. У часи війни – ще й надійна броня, недарма ж кажуть про орнамент на військовому пікселі – незламний символ національної свідомості, ідентичності, єдності та майбутньої Перемоги українського народу. До Дня вишиванки в групі №10 відбулась виховна година "Вищиванка-духовна броня українців". Здобувачі освіти групи згадали історію української вишиванки, познайомились з традиціями вишивання в різних регіонах України, поговорили про її значення у житті сучасних українців.
Бережімо вишивану сорочку, бережімо Україну і славімо наших захисників і захисниць за можливість бути незалежними й вільними.
 
den vishivanki 2
 
В групі №6 відбулась виховна година "День вишиванки – свято, яке єднає українців". У цей день кожен з нас відчуває приналежність до великого українського народу, який здатний мати та берегти свою державу, свою історію і традиції. Сьогодні вишиванка є яскравим символом української культури та національної ідентичності, проявом патріотизму та поваги до духовної спадщини своїх предків.
 
den vishivanki 3
 
Шановані колеги та захисники нашої країни!
З нагоди Всесвітнього дня вишиванки, хочемо від усього серця привітати вас! Вишиванка є символом національної гордості, єднання та традицій українського народу. Цей день - чудова нагода відчути наше спільне почуття глибокого патріотизму та культурної спадщини.
Також, надзвичайно важливо висловити слова щирої подяки Збройним Силам України за непохитну відданість та мужність у захисті нашої держави. Ваша робота, відданість та жертовність є невичерпним джерелом інспірації для нас усіх.
Нехай кожен вишитий візерунок на наших сорочках стане символом нашої єдності та сили, а ваше служіння буде завжди високо оціненим та поважаним. Бажаємо вам міцного здоров'я, невичерпної енергії та мирного неба над головою!
З повагою,Колектив КЗ «Професійно-технічного училища №2» ДМР.
 
 
den vishivanki 4
den vishivanki 5
den vishivanki 6
den vishivanki 7
 
 

 

15.05.24 був особливим днем для нашого колективу!
Ми мали честь приймати психологів з престижної Києво-Могилянської Академії, які провели неймовірно цінний психологічний тренінг на тему “Дистрес”. Цей захід відбувся за підтримки НМЦ ПТО та USAID, і ми не можемо бути більш вдячними за таку можливість.
Тренінг був спрямований на розуміння та керування дистресом, який є актуальним у наш час. Психологи поділилися практичними інструментами та стратегіями, які допоможуть нам краще справлятися зі стресовими ситуаціями.
Ми вдячні за знання та досвід, якими з нами поділилися ці фахівці, і сподіваємося, що це буде корисно для всіх нас у майбутньому. Дякуємо всім, хто брав участь, і з нетерпінням чекаємо наступних заходів!

Page 1 of 8