Єдиний урок з безпеки

08.09.2025 року на базі нашого КЗ "ПТУ№2" ДМР разом з старшим інспектором СЮП ВП ДРУП №2 ГУНП у Дніпропетровській області та фахівцем ДСНС для першокурсників було проведено "Єдиний урок з безпеки"! Важливий крок у створенні безпечного освітнього середовища! Завдяки такій співпраці формується довіра між здобувачами освіти та правоохоронними органами, підвищується рівень обізнаності з безпеки та профілактики небезпечних ситуацій. Взаємодія поліції, ДСНС та педагогів сприяє вихованню відповідальних і свідомих громадян, які уміють цінувати власне життя і життя оточуючих.

yedynyi urok z bezpeky2