У нашому училищі Професійно-технічне училище 2, м. Дніпро відбувся яскравий та пізнавальний захід — інтерактивна конференція-мандрівка «Євро-тріп», присвячена Дню пам’яті та примирення та Дню Європи.
Студенти вирушили у символічну подорож країнами Європи, знайомилися з їхньою історією, культурою, традиціями та цінностями. Під час заходу учасники не лише відкривали для себе цікаві факти про європейські держави, а й усвідомлювали важливу роль України як невід’ємної частини європейської спільноти.
Захід сприяв розвитку командної роботи, навичок публічного виступу, критичного мислення та вихованню поваги до миру, прав людини, демократії й принципу «Єдність у різноманітті».
Ми вкотре переконалися: Україна — це Європа! Разом будуємо майбутнє, засноване на свободі, гідності та взаємоповазі.


