Захід до Дня пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни

У Професійно-технічне училище 2, м. Дніпро було проведено інформаційно-виховний захід до Дня пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни.

Під час зустрічі студенти дізналися про мужність і людяність українців, які, ризикуючи власним життям та життям своїх родин, допомагали єврейському населенню в роки нацистської окупації.

У ході бесіди говорили про важливість збереження історичної пам’яті, цінність людського життя, взаємодопомогу та відповідальність кожного перед суспільством. Такі заходи формують у молоді повагу до історичного минулого та нагадують, що навіть у найтемніші часи людяність і добро здатні перемагати.