Фінал, який оживив актову залу
У рамках І етапу профорієнтаційного проєкту «ПрофАльянс: Профтех. Школа. Разом! 2.0» на базі КЗО "НВО №136" ДМР відбулася зустріч для випускників 9-х та 11-х класів Дніпровська гімназія №129, Дніпровська гімназія №27, Дніпровська гімназія №11 та Дніпровська гімназія №108 
Свої заклади презентували команди КЗ «ПТУ №2» ДМР, КЗ «ДВПУБ» ДМР та ДЦПО. Саме нашому училищу випала відповідальна місія — гідно завершити це профорієнтаційне свято 
Від самого початку стало зрозуміло: зустріч буде цікавою
Простора й світла актова зала ніби сама натякала на це. Трохи втомлені після занять учні швидко пожвавилися, адже профтехи лівого берега Дніпра підготували цікаві відео, конкурси, подарунки та багато інтерактиву 

Досвідчений погляд спікера від ПТУ №2 одразу помітив і тих, хто відверто нудьгував, і тих, хто був максимально зацікавлений. Саме з ними й розпочали роботу. Цього разу виступ стартував нестандартно — потрібно було оживити аудиторію, пробудити цікавість і втримати увагу 
Високі, підтягнуті студенти-амбасадори профорієнтаційної роботи училища цього разу були особливо зібрані, охайні та в чудовому настрої
Під час виступу вони швидко зорієнтувалися та активно взаємодіяли з глядачами. І ось уже смартфони відкладені 
, а увага 16-річних учнів повністю прикута до конкурсів, призів і веселого спілкування 
Кілька хвилин інтерактиву — і зал уже щиро сміється, підтримує учасників та із захопленням стежить за подіями на сцені. Завершили офіційну частину короткі, теплі й дружні слова спікерів про профтехосвіту загалом
А далі — фото на згадку, спілкування з представниками професій і чудовий настрій у всіх без винятку 

Токарик знає - профтех навчає!


