Вишиванка - це наш оберіг, наша гордість, символ нашої культури.
20 травня в КЗ "ПТУ2"ДМР пройшов вишиванковий флешмоб. Студенти одягнуті в українське народне вбрання, під виконання української пісні відтворили цифру 20 з нагоди ювілею Дня вишиванки і, на завершення, всі учасники заходу взяли участь у спільному фото на пам'ять.
Флешмоб до Дня вишиванки став не тільки святом національного вбрання, а й закликом зберегти традиції українського народу, створення та носіння етнічного вишитого одягу.







