27 січня – Міжнародний День пам'яті жертв Голокосту. Світова спільнота цього дня не тільки згадує жертв людиноненависницької політики, але й засвідчує прагнення до боротьби з антисемітизмом, расизмом та всіма іншими формами нетерпимості, які можуть призвести до цілеспрямованого насилля стосовно окремої групи людей.
У рамках вшанування пам'яті безвинно вбитих жертв нацизму в закладі було проведена година пам'яті "Голокост-трагічна сторінка історії", яку підготували та провела
викладач історії Малишко Л.Г.
Здобувачі освіти поглибили знання про Голокост під час Другої світової війни на території Східної Європи та нашої країни, переглянули презентацію, відео.Поділилась історєю своєї родини викладач хімії та біології Руденко Л.Л.
Наступні покоління повинні зберегти пам’ять про жертв Голокосту і запобігти в майбутньому актам геноциду.
Захід мав потужній емоційний вплив на присутніх і нікого не залишив байдужим.
День Соборності України – державне свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання двох республік УНР ТА ЗУНР, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.За ініціативи викладача історії Малишко Л.Г. та за допомогою здобувачів освіти ПТУ №2 м.Дніпро в честь цього свята було організовано телеміст,який пройшов під гаслом «Наша єдність – наша зброя».До телемосту долучилися здобувачі освіти з різних куточків України: Львову,Чернігова,Кривого
Рогу,Тернополя,Херсонської та Хмельницької областей.
Розповідали про свій регіон,про історію рідного краю в період Української революції 1917-1921 рр.та про події сьогодення. Здобувачі освіти поділились своїм баченням щодо перспектив розвитку нашої держави після перемоги.
Тримаємо стрій всією країною! Україна соборна. Наша єдність – наша зброя!
«Кіборги вистояли, не встояв бетон», – фраза, яка увійшла в історію разом із подвигом українських бійців. Бої за Донецький аеропорт тривали з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року, тобто 242 дні. Сьогодні здобувачі освіти Професійно-технічного училища №2 разом з викладачем історії Малишко Л.Г. вшанували пам'ять захисників донецького аеропорту, яких за мужність та неймовірну стійкість називають Кіборгами.


11 січня 2024 року КЗПО «ДОЦНТТ та ІТУМ» ДОР» було проведено обласний конкурс з WEB-дизайну. В конкурсі прийняли участь 95 учнів ліцеїв, гімназій, закладів позашкільної та професійно-технічної освіти з 11 міст.
Честь нашого училища захищали Киряєв Даниїл (група №1) та Бойко Максим (група №9).
Щира подяка хлопцям за за високу результативність та гідне представлення нашого училища.
Чекаємо на результати та віримо в призові місця!