Вітаємо майстра виробничого навчання Сажньова Віктора Петровича, Остапенко Людмилу Миколаївну, викладачів спецдисциплін Сиротченка Олександра Васильовича, Назаренко Тетяну Іванівну з призовим місцем учня третього курсу Бендрикова Сергія Володимировича на Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії "Електрогазозварник". Натхнення до нових звершень. Щирі привітання! 

Вітаємо майстра виробничого навчання Амеліна Антона Сергійовича, майстра виробничого навчання Кріпак Тетяну Валентинівну, викладача спецдисциплін Столярову Віту Анатоліївну за вкладені в учня Бондарука Артема Юрійовича знання, професійні знання. Практичні навички допомогли учню вибороти 2 місце на Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії "Верстатник широкого профілю". ВДАЛИЙ СТАРТ - не зупиняйтеся!

Учні та працівники Професійно-технічного училища № 2 м.Дніпро прийняли участь у суботнику в сквері Шевченка по вулиці Передовій, присвяченому 77 річниці визволення Амур-Нижньодніпровського району від фашистських окупантів. Леонід Безуглий на своїй сторінці у фейсбук: "27 вересня - офіційно визнаний день визволення Березанівки, Єлизавето-Кам’янки, Ломівки від німецько-нацистських окупантів. Традиційно до скверу імені Т.Г.Шевченка приходять ті, хто вважає своїм обов’язком пом’янути полеглих. Не будемо вникати у деталі, але цього року сквер опинився у жахливому стані. ... Першими прибули ініціатори, за ними ціла група учнів і викладачів професійно-технічного училища № 2. Молоді люди виявилися мешканцями житлового масиву «Кам’янський» та навколишніх вулиць. ...Юні амуряни – Денис Попко, Дмитро Тищенко, Едуард Кущ, Андрій Фомін, Оксана Устименко дуже дружно взялися за прибирання могил і навколишньої території. Вони вигрібали сухе листя і бур’ян, підрізали зайву паросль на деревах, замітали доріжки, допомагали фарбувати стіну. Велике їм спасибі за участь у добрій справі. Низький уклін БАТЬКАМ, які виховали таких дітей! Спасибі викладачам – Аллі Василівні Камлук, Антону Сергійовичу Амеліну, і, звичайно ж, директору училища – Василю Григоровичу Зінченку"

skver uberu1

Вітаємо наших керівників фізичного виховання та наших спортсменів з перемогою! Дякуємо Вам!