20 травня 2021 року в м. Дніпро на стадіоні Професійного коледжу спорту "Олімпійські резерви" відбулися фінальні змагання 65-ї обласної Спартакіади учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти 2020/2021 навчального року з легкої атлетики серед юнаків та дівчат.

Команда Професійно-технічного училища № 2 м.Дніпро у складі: 

1.Михалькевич Олександр

2.Передерієв Олексій

3. Богданець Олександр

4.Масліков Денис,

посіла І місце серед юнаків.

Вітаємо наших переможців та їх наставників!

zmagannya1

За крок до випуску третьокурсники Професійно-технічного училища 2 м.Дніпро. Саме тому 25 травня складали ЗНО з англійської мови, а зараз налаштовуються на випробування з математики майбутні спеціалісти. Підтримуємо та бажаємо усім гарних результатів!

 

В травні 2021 року Професійно-технічне училище № 2 м. Дніпро продовжує роботу з абітурієнтами міста та області по професійній ориєнтації молоді. В училищі проводяться індивідуальні зустрічі з абітурієнтами та їх батьками. 

З метою встановлення рівня готовності учнів випускних класів педагогами училища проведено анкетування та бесіди на теми: "Як не помилитися у виборі професії", "Пізнай себе", "У світі професії" та ін. Абітурієнти беруть участь в конкурсах професійної майстерності для ознайомлення та набуття навичок різних професій.

 

proforientacia1

 

5-7 травня  Національний центр «Мала академія наук України» спільно з Львівською обласною МАН провели Міжнародну науково-практичну конференцію учнів-членів Малої академії наук «Україна очима молодих». В конференції приймали участь 21 область України. 

Здобувач освіти нашого навчального закладу ПТУ №2 м. Дніпро  Сергеєв Максим спочатку виборов перемогу серед  слухачів МАН Дніпропетровського відділення  «Екологія та аграрні науки». Робота Максима (науковий керівник Сінкевич Валентина Вільгельмівна) була визнана найкращою і направлена на розгляд журі МАН України. Члени журі також надали нашій роботі високу оцінку – ми увійшли в двадцятку кращих робіт в номінації «Вивчення рівня антропогенного забруднення довкілля (водойм, ґрунтів, повітря) у вашому регіоні, його вплив на здоров’я людей». Наш молодий науковець гідно представив Дніпропетровську область, відповідав на всі поставлені питання. Журі відзначило високий рівень науковості нашої роботи. Нажаль, конференцію було проведено у форматі онлайн, а не у чудовому м. Львів, але це був унікальний досвід.

konferenc

8 та 9 травня Україна відзначає День пам'яті та примирення, а також День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні важливо згадати тих борців, які воювали заради звільнення українських територій від загарбників, та увічнити пам'ять про загиблих воїнів і жертв війни. 

В Професійно-технічному училище № 2 м. Дніпро  напередодні  цих пам'ятних дат традиційно в групах були проведені виховні години. Їхнє завдання – допомогти дітям переосмислити значення подій 1939–1945 років. Адже день пам'яті та примирення – це не про тріумф переможців над переможеними, а радше застереження, що не варто розв'язувати міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією чи анексією.

Сьогодні виповнюється 35 років з дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Аварії, яка залишається найбільшою катастрофою в історії ядерної енергетики та величезною екологічною бідою світового масштабу.

Біль Чорнобиля відгукнувся у серці кожного українця й багатьох жителів інших країн світу. І ця біда надовго залишиться в нашій пам’яті.

Сьогодні усі ми схиляємося в подяці перед ліквідаторами цієї страшної аварії. Вклоняємося перед живими й перед пам’яттю тих, хто пішов з життя.

Вічна пам'ять.

gernobl 35

Здобувачі освіти Професійно-технічного училища №2 м. Дніпро прийняли участь у  Всеукраїнському  конкурсі «Як це працює?» на освітньому порталі «На Урок!» Із 20 учасників конкурсу, ми отримали дев’ять  Дипломів ІІ ступеня і один Диплом ІІІ ступеня. Куратор конкурсу викладачка фізики і астрономії Сінкевич В.В. нагороджена іменною подякою. 

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу «Як це працює?»

Скуріхін Юрій (група №4)  - Диплом ІІ ступеня

Заволоко Вячеслав (група №1)  - Диплом ІІ ступеня

Приймак Лада (група №3)  - Диплом ІІ ступеня

Пашков Павло (група №3)  - Диплом ІІ ступеня

Мандиль Юлія (група №3)  - Диплом ІІ ступеня

Попко Денис (група №3) - Диплом ІІ ступеня

Гринь Михайло (група №6)  - Диплом ІІ ступеня

Бевза Роман (група №6)  - Диплом ІІ ступеня

Доброскок Данило (група №6)  - Диплом ІІ ступеня

Капля Діана (група №10)  - Диплом ІІІ ступеня

12 квітня 2021року виповнюється 60 років першого польоту людини в космос. Дистанційна форма роботи в умовах карантину не стала перешкодою для проведення в нашому навчальному закладі ПТУ №2 м. Дніпро, за допомогою онлайн-технологій Google Classroom, Viber, Skype, виховної години присвяченої цій даті. Мета заходу - розширити світогляд учнів, поглибити їх знання в області космонавтики і авіації, розкрити значення дослідження космосу в житті людини, привити цікавість до пізнання космічних просторів
12 квітня 1961 році радянський космонавт Юрій Гагарін на космічному кораблі «Восток-1» стартував з космодрому Байконур і вперше в світі здійснив орбітальний обліт навколо планети Земля.
За рішенням Міжнародної авіаційної федерації 12 квітня відзначається як «Міжнародний день авіації та космонавтики». В Україні цей День має назву «День працівників ракетно-космічної галузі України».
Ера польотів людини спочатку на літаку, а потім і у космічному кораблі відкрила для людства принципово нові можливості у подоланні відстані та швидкості руху. У цей знаменний день варто пам'ятати, що можливості нашого пізнання не обмежені, і за наявності наполегливої праці та терпіння ми можемо здолати будь-які перешкоди.
Здобувачам освіти було запропоновано ознайомитися з цікавими фактами про космос, виконати святковий тест, переглянути презентацію «Які явища природи ми сприймаємо за НЛО?» та виготовити стіннівку до святкової дати.
Отже продовжуємо працювати дистанційно, розробляти нові форми і методи роботи в нових умовах, сподіваючись, що незабаром все налагодиться і ми знов повернемось у звичний ритм життя. Будьте здорові!
 
kosmonavt1