Професiйно-технiчне училище №2 м.Днiпро


готує кваліфікованих робітників за професіями
на базі 9-ти та 11-ти класів
для машинобудівної та металургійної галузей за професіями

Книжкові виставки

 Толерантність врятує світ

Міжнародний день толерантності – свято, яке відзначається 16 листопада у всьому світі. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній ідеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, сексуальної орієнтації, етносу або кольору шкіри. Ці принципи закріпили у Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду: покарання за нього.

Пропонуємо Вашій увазі віртуальну книжкову виставку, присвячену толерантності.

День вишиванки

den vishivanki 8

 

 

День української мови та писемності

День української писемности та мови - свято розвитку державної мови, яке щороку відзначаеться в Україні 9 листопада. За православним календарем - це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця - послідовника творців слов'янської письменності Кирила і Мефодія.

Сучасна українська мова налічує, згідно зі словником Національної Академії Наук України, близько 256 тисяч слів і включена до списку мов, які успішно розвиваються в наш час. Українська мова входить до третього десятка найпоширеніших мов світу цій даті присвячена книжкова виставка "Мов люба мово, мово українська. Скільки в тобі рідного! Стільки в тебе близького!".

Мультимедійна презентація до дня української писемності та мови

Мелітопольська міська бібліотека ім. Т. Шевченка

Image
Image

80-ті роковини трагедії Бабиного Яру. Пам'ятаємо...

Image
Image

80 років тому – 29 вересня 1941 року в урочищі Бабин Яр нацисти розпочали масові розстріли єврейського населення Києва. Ця трагедія стала всесвітнім символом Голокосту. Цього дня нацисти розстріляли близько 22 тисяч євреїв.

Станом на 12 жовтня 1941 року, за звітами катів, кількість жертв перевищила 51 тисячу.

Це були діти, жінки, люди похилого віку. Всього в Бабиному Яру протягом 2-х років окупації знищено понад 100 тисяч людей різного етнічного походження і віку.

Жертвами нацистів стали євреї, роми, радянські військовополонені, пацієнти психіатричної лікарні, в’язні Сирецького табору та всі, кого гітлерівці вважали ворогами.

Цій даті присвячена книжкова виставка «80-ті роковини трагедії Бабиного Яру. Пам’ятаємо…», організована в бібліотеці училища.

«Книга, її роль у розвитку людського суспільства, в духовному відродженні нації»

З метою розвитку інформаційної компетентності та бібліотечної культури у здобувачів освіти в бібліотечно-інформаційному центрі ПТУ №2 м.Дніпро проведено бібліотечний урок на тему: «Книга, її роль у розвитку людського суспільства, в духовному відродженні нації».

Під час уроку присутності відвідали музей історії училища, де ознайомилися з багаторічною історією закладу. Бібліотекар училища презентувала інформаційні можливості сучасної бібліотеки, ознайомила з діючими книжковими виставками та запросила якомога частіше відвідувати бібліотеку.

Image
Image

«30 років незалежності України»