З метою формування у здобувачів освіти екологічного світогляду, свідомого ставлення до проблем суспільства та відповідної поведінки в суспільстві, формування активної громадянської позиції щодо енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива, професійного рівня випускників з питань енергозбереження, виховання, формування громадянської позиції, пошани до своєї історії та культури.
Майстром виробничого навчання гр№3 спеціальності "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення" Дрешпак Н.П. проведено захід Учнівські проєкти "Енергоефективність - справа кожного".
Проведена інтерактивна екскурсія до Музею Пам'яті єврейського народу і Голокост в Україні. Місце проведення: Мінора, вулиця Шолом-Алейхема, 4/26, Дніпро. Учасники екскурсії: здобувачі освіти групи №3.
Змагання 68-ої міської спартакіади серед ПТНЗ почалися з Допризивної підготовки. Команда нашого навчального закладу у складі: Зайченко Сергій - група №7, Юрлов Олександр - група №9, Кияшко Ігор - група № 10, Слічний Микита та Мовчан Єгор - група №11 - посіли Переможне ІІІ місце!
Дякуємо за активну участь та призове місце! Так тримати!
30 жовтня закінчилася акція зі збору макулатури.
В акції взяли участь учні, викладачі та працівники училища. Разом вони зібрали 129 кг макулатури. Це рекордний показник для училища.
Працівники пункту прийому макулатури були щиро здивовані кількістю зданої макулатури учнями та працівниками. Вони зазначили, що така кількість макулатури свідчить про високу екологічну свідомість учасників акції.
Дякуємо всім, хто долучився до акції! Разом ми
зробили наше училище чистішим та затишнішим.
Закликаємо всіх долучитися до прибирання навколишнього середовища!