Звіт
про проведення Всеукраїнської акції «День юного натураліста»
У вересні 2023 року здобувачі освіти ПТУ №2 м. Дніпро знову долучились до Всеукраїнської акції «День юного натураліста». Участь в цій акції стала традиційною для нашого освітнього закладу. Формування екологічної культури у здобувачів освіти є обов’язковим напрямком роботи нашого колективу. Бо екологічна культура є показником свідомості кожної людини, громадянина.
Протягом вересня здобувачі освіть взяли участь в трудовій акції з впорядкування території училища «Зробимо наш заклад чистіше». Тому що саме практична діяльність формує відповідальне ставлення підлітків до навколишнього середовища. Провели підрізку кущів та дерев, прибрали опале листя. Зробили компостну яму і перенесли туди зібране опале листя. Посадили нові кущі і квіти. Підживили троянди на нашому подвір’ї, приготувалися до підготовки троянд до зими.
З метою привернення уваги суспільства до проблеми спалювання опалого листя були проведені просвітницькі природоохоронні заходи: Година екологічнихзнань на тему « Чому не можна спалювати опале листя» та «Екологічна естафета».
Година екологічних знань була проведена викладачем хімії, біології та екології для здобувачів освіти перших курсів. Здобуті знання на годині екологічних знань діти передавали своїм друзям, сусідам, родичам під час проведення «Екологічної естафети».



25 вересня 2023 року викладачем історії Малишко Людмилою Геннадіївною було організовано акцію "Дякую тобі, мій Захиснику!", приурочену до Дня захисників та захисниць України.
Фотосвітлини у відео знайомлять нас із рідними та близькими здобувачів освіти ПТУ №2.
Щира вдячність за можливість жити та навчатися в рідній Україні!
З 25.09.2023 року в училищі розпочався тиждень історії з виховної години для здобувачів освіти 1 курсу "Народні месники. Партизани".
Під час зустрічі обговорили діяльність українських партизанів під час Другої світової війни та сучасних українських месників, які чинять опір російським загарбникам.
Захід відвідала методистка НМЦ ПТО Муха Н.О.
Дорогі друзі!
У нашому Професійно-технічному училищі відбулася надзвичайно захоплююча та незабутня подія - Олімпійський Урок!
Наші учні та педагоги змагалися у цікавих та спортивних змаганнях, що допомагають нам не лише розвивати фізичну активність, а й підтримувати дух командності та взаємодопомоги. Що може бути кращим, ніж об'єднати сили у великій родині ПТУ та подолати спортивні виклики разом!
Найкращі моменти цього заходу:
1️. Спортивні змагання: Від бігу та стрибків до наших улюблених естафет.
2️. Креативна флешмоб-частина: Важливо не лише перемагати, а й показати кращий творчий номер!
3️. Змагання між учнями та вчителями: Доказ, що спорт об'єднує покоління та насичує наше життя драйвом.
4️. Призи та нагороди: Відзначили наших переможців та учасників, щоб надихнути на нові спортивні досягнення.
Дякуємо всім, хто долучився до цього неймовірного дня! Нехай цей день стане символом нашого спільного дорогого до спорту та здорового способу життя.
Спільно ми - сила! Нехай цей Олімпійський Урок буде лише початком наших спортивних подорожей та досягнень!